בסגנון של המאה ה -20

נשים, לא תמיד עם מראה ללא דופי, אבלבעלי טעם בלתי הפיך לחלוטין, הופכים לאגדות בהיסטוריה של האופנה של המאה הקודמת - אלה הם הסמלים של הסגנון של 20s, 40s, 60s, כי אלה, עם האירועים העצובים שלהם, זעזע את העולם כולו. נשים אלה יכלו, בתנאים כל כך קשים, מלחמות, מהפכות, פרסטרויקה, להציג לעולם לפחות טיפה של תקווה ויופי. אז, אנחנו נותנים את תשומת הלב שלך את הנשים, אשר הוענקו את שמו של סמלים בסגנון של המאה ה -20.

מסוגנן ביותר

זווית זכר סוג דמות נקבה ותכונות עדינות באופן טבעי בשילוב חינני ביצירה יפה בשם גרטה Garbo. השחקנית העדיפה מינימליזם, התלבושות שלה תמיד היו קפדניות ביותר. הצבע השולט הוא שחור, אבל הוא רק הסתכל והתמקד בפניה האלוהיות של גרטה. בהירות השורות, עדינות השורות, השפתיים הקרות, הלגלגניות, עם השפתון המבהיק, והמבט היפה והבלתי נסבל, מתחת לצעיף הריסים הכוזבים והצללים העבים, הביעו צער עמוק וחידה.

אישה שהפכה אופנה הפוך,הפכתי לקיסרי של הוט קוטור, בפעם הראשונה במסווה של חליפת גברת מכנסיים וליצור שמלה שחורה קטנה אגדית, את קוקו Shanel הנהדר גם כל מוכר סמל אופנה וסגנון.

וכיצד לא לזכור את היופי של הטהור, הטהור,גובלת במלאכי, בתולה וטהורה. הסמל של הסגנון של 50s, נערה עם עיניים פתי ענק, מוכשר ויפה אודרי הפבורן. הסגנון שלה הוא די מוזר, לידי ביטוי במילים "פשטות ונוחות". אבל באיזו תדירות אנחנו חוזרים למגמות האופנתיות, שסמל הסגנון המוצג לעולם, אודרי הפבורן שאין דומה לו. חצאיות קצרות, חצאיות, חצאית עם פעמון, מכנסיים רופפים עם מותניים גבוהות, שמלה שחורה עם רצועות דקות, משקפיים "שפירית" וגבות עבות רחבות - תמונה זו זכתה בלבבות מיליונים.

סגנון של המאה ה -20 1

20 אייקונים בסגנון המאה 2

סגנון של המאה ה -20

סגנון של המאה ה -20

סגנון של המאה ה -20

20 אייקונים בסגנון המאה 6

סגנון של המאה ה -20

סגנון של המאה ה -20 8

סגנון של המאה ה -20