תכנון מפגש צילום החורף ברחוב, אתה צריךלקחת בחשבון את כל הניואנסים, כדי לבוא עם כמה רעיונות, למצוא מקום מתאים, להכין את התלבושות ואת הציוד, וכן, כמובן, לא לשכוח את התנוחות, אשר ממלאות תפקיד חשוב בתהליך של ירי. תנוחות מסוימות ניתן לראות את גלריית התמונות, הנמצא ממש מתחת.

צילום בחוץ בחורף תנוחה 1

צילום בחוץ בחורף פוזה 2

צילום בחוץ בחורף פוזה 3

ניתן להזמין את הצילומים בכל עת של השנה ובכל מקום, אבל בחרנו בחורף, אז נשקול אפשרויות שונות לצילום החורף.

צילום חורף יורה ברחוב לבנות

בחורף, כאשר אין מה לעשות, החברות יכולות לארגן מפגש צילום קבוצתי, לאחר שקיבלו הרבה כיף וזכרונות טובים מזה.

יוצאים לרחוב, אתה יכול להשתעשע הראשון,לשחק כדורי שלג, לעשות איש שלג, מי יפעל כאביזרים. כאשר אתה מקבל חם, אתה יכול לעשות תמונות מקוריות על ידי פוזות מול המצלמה. לדוגמה, אתה יכול לשבת עם חבר ליד איש השלג, וגם לנשק אותו על הלחיים.

אם תחליט לארגן חורף בודדיםphotosession ברחוב, ואז כדי לקבל יריות טוב אתה יכול לבוא עם כמה תמונות. זה יכול להיות דימוי של שלגיה, אשר תופס תפוח מורעל, מכשפה רעה או אמזון.

כדי לקבל שונה ויפהתמונות, יש צורך צילום החורף יורה ברחוב כדי למצוא כמה המוצלחים ביותר, לדעתך, מקומות. לדוגמה, זה יכול להיות החצר שלך ליד הבית עם מגרש משחקים לילדים ספסלים, שבו אתה יכול גם לצלם. אתה יכול לטייל בפארק, לצלם תמונה על הגשר או ללבוש שמלה קצרה, נעליים גבוהות עם עקבים, כובע עם דשי אוזניים ותנוחה ליד בניין הלבנים.

אבל החורף הכי בלתי נשכח ומרהיבתמונות מתקבלות ביער, ולא ברחוב בעיר. זה המקום שבו באמת יש לאן ללכת לטייל. לא עיניים חטטניות, ואתה יכול להציב שם לפחות עירום. כמובן, עבור היער צילום היער עדיף יש מכונית, כך שתוכל להחליף בגדים, להתחמם, ולהביא את הציוד הדרוש.

כפי שאתם יכולים לראות, החורף הוא זמן נפלא של השנה, אשר ניתן לבלות בעליצות וברווחיות.

צילום בחוץ בחורף תנוחה 4

צילום בחוץ בחורף תנוחה 5

צילום יריות ברחוב בחורף תנוחה 6

צילום בחוץ בחורף תנוחה 7

צילום בחוץ בחורף תנוחה 8

צילום רחוב ברחוב תנוחות חורף 9

תמונה יורה ברחוב בחורף תנוחה 10

צילום בחוץ בחורף פוזה 11

צילום בחוץ בחורף תנוחה 12