צילום על ידי הנהר

תמונות על רקע של נוף ציורי יכוללא כולם מתפארים. ואם אתה להוט להשלים את אלבום התמונות שלך עם משהו יוצא דופן או שאתה צריך תמונה יפה עבור דמות על הרשת החברתית, ואז לקחת את המצלמה וללכת לחפש מקום מעניין. אחד מהם עשוי להיות הבנק של הנהר.

תמונות על הנהר - רעיונות

נהר הנהר הוא מקום רומנטי, כל כך מלבדתנוחות ונוף אתה צריך לחשוב על כמה נקודות חשובות יותר. קודם כל, את התמונה. התמונה האידיאלית לצילום על יד הנהר היא רומנטית, עדינה, טבעית. הפוך טבעי איפור, לשים על שמלה, להמיס את השיער. השמלה לא חייבת להיות ארוכה - אורכה יכול להיות כל. בתמונה תוכלו להיראות עדין מאוד, אם אתה לוקח את הנעליים שלך להישאר יחף.

רעיונות לפגישה צילום על גדת הנהר:

  1. ללכת יחף על המים, לחשוב על משהוטוב. התמונה תהיה יפה באותה מידה, אם אתה על זה הם imprinted מלפנים ומאחור. החזק את החצאית הארוכה עם היד שלך, כך שאתה לא להרטיב את הקצה, אבל לקחת את הסנדלים ביד השנייה. זר על הראש בהחלט משלים את הדמות של אדם רומנטי שרוצה להתרחק רעש העיר.
  2. לשבת על גדת הנהר, לעטוף את הידיים סביב הרגלייםלקחת מבט מהורהר לתוך המרחק - אחת התנוחות הטובות ביותר לצילום תמונה. אם יש לך שיער ארוך, אז תן להם ליפול בחופשיות על הכתפיים או לקשור צמה יפה.
  3. אם בנק הנהר מאפשר, לשבת על הברכיים שלךלשטוף עם מים מהנהר. זה יכול להיעשות על אבן עומדת במים. בתמונה תהיה דומה פיות יער, במיוחד אם הבגדים שלך הם בצבעים בהירים.
  4. לספר על הרגשות שלך ואת המחשבות שאתה יכול תמונה, שבו אתה יושב בסירה. תמונה כזו עשויה לסמל את הרצון ללכת על שביל חדש או לעזוב את החוף הילידים שלך.

צילומים על ידי הנהר 1

תמונות על ידי הנהר 2

תמונות על ידי הנהר 3

תמונות על ידי הנהר 4

צילום על ידי הנהר 5

צילום על ידי הנהר 6

צילום על ידי הנהר 7

צילום על ידי הנהר 8

מפגש צילום ליד הנהר 9