פוטושוט בעץ חג המולד

הדובי כבר מזמן חדל להיות זכרהבגדים ועבר לארון הנשים. חולצות, חולצות, סוודרים ואפילו פסים כיום סוג מועדף של בגדים, אשר אפילו סלבריטאים מעדיפים. למעשה, אפוד הוא דבר אוניברסלי, זה יכול להיות בשילוב עם ג 'ינס, חצאיות, מכנסיים קצרים, סרבלים. אנו מציעים את אפוד תפקיד חדש - השתתפות בתצלום צילום.

רעיונות לצילום תמונה באפוד

האפוד הוא קודם כל הים. ללבוש אפוד וללכת לחוף הים או לנהר. לשפוך מים, פשוט להיכנס למים, למצוא מקום יפה על החוף - הניסוי עם תנוחות.

אם יש לך הזדמנות, לךללכת על היאכטה. המים הפתוחים והשמים הם נוף בלתי נשכח לצילום. ואם אתה מחכה שקיעה, תקבל הרבה הופעות מן הטבע סביב, מן התמונות עצמן. אלה יהיו תמונות רומנטיות מאוד.

Photoshoot באפוד עשוי להיות בתמונהבחורה זוהרת. כדי לעשות זאת, תצטרך פרטים בהירים של התמונה - צעיף, נעליים, כובע או תחתית מנוגדים. נעליים עם סיכת ראש אדומה או איפור בהיר עם שפתון ארגמן, ואתה פשוט צריך להוריד את הדפים של מגזינים מבריק.

תמונות עבור מושב צילום בתוך אפוד יכולתגיד לצלם באטלייה. תמיד יש הרבה תכונות ואביזרים, שבו אתה יכול להשיג תמונות מעניינות. או, יחד עם הצלם, לבחור כמה מקומות ציוריים בעיר, שם יש אדריכלות יפה, קירות לבנים או מבני עץ. עמדות לצילום באופנה לבחור, בהתבסס על המיקום של הירי עצמו. אם זה העונה החמה, אז אתה יכול לשכב לשבת על הרצפה או הדשא, אם המקום נבחר בנק הנהר, ולאחר מכן בעוז להתיישב על החול או למצוא אבן שעליה אתה יכול להציג יפה.

רעיונות ליישום רבים, אולי עוד כמה יבואו אליך במהלך צילום מאוד לירות.

בחג המולד 1

בחג המולד 2

בחג המולד 3

ב 4 גדול

5 בחג המולד 5

תמונות בחג המולד 6

בחג המולד 7

8 חג המולד

בחג המולד 9