פוטושוט בסגנון ההיפים

תת התרבות של ההיפים, שנוצרה באמריקהבסוף שנות השישים של האלף האחרון, עדיין רלוונטי. הפילוסופיה של החיים של נציגי קבוצה חברתית זו קרובה לאנשים מודרניים רבים, ולכן נערות לעיתים קרובות מארגנות סצנות בסגנון ההיפים. זה בכלל לא נחוץ רק כדי לעקוב אחר העקרונות והחוקים של הנוכחי הזה כדי להיות הבעלים של תמונות יוצא דופן, חדורים ברוח הזמן שבו מצבי הרוח המורדים היו סימן של חופש.

דגש על הדימוי

התמונה עבור צילום לצלם בסגנון של היפי ישבעל חשיבות עליונה. זה לא כל כך קשה ליצור את זה, אבל כללים מסוימים עדיין נחוצים. אז, מה צריך להיות הבגדים? ראשית, זול. למה? מכיוון ההיפים של שנות השישים ניסה להתמקד בעובדה שאף שהבגד עושה את האדם, אבל את הבגדים אדם. רעיונות ופריטי מלתחת היפי טיפוסיים לצילומים ניתן למצוא היד השנייה ליד, שבו יש בהחלט דברים מתאימים. זה יכול להיות חצאית מלאה על הרצפה, בדים תפורים עשויים צבעים טבעיים או בהירים עם הדפס פרחוני קטן, לחולצת שיפון שקופה חינם המכסים את הירך, אפוד פשתן, התלקחו ג'ינס או מכנסיים קצרים מכנסי קורדרוי. בגדים צריך להיות פשוט, חינם ונוח. הכנות לקראת צילומים, וגם להסתכל בתמונות בסגנון היפי, קשה שלא להבחין כי אבזרים לשחק תפקיד חשוב בצורת מודלים. זה עשוי להיות פס צר של מייתרים דקורטיביים או עור כי בנות ללבוש על ראשם, ומסתרקות או צמיד רפויים עם אלמנטים קטנים רבים. אבזר מסוגנן נוסף - משקפי שמש עם עדשות עגולות (tisheydy), אבל הם לא עבור כולם, כך הסיכון הוא לא תמיד מוצדק.

פוטושוט בסגנון של היפי 1

פוטושוט בסגנון היפי 2

פוטושוט בסגנון היפים 3

מקומות עבור פעילויות באתר

המקום הטוב ביותר עבור צילום כזה הוא הטבע, והתנוחה להיות כזה שהם יכולים לנחש אהבתך בקלות לחופש ולשלום בעולם. פרקים, פרקי עיר, החוף - ללכת עם המצלמה למקום שבו אתה לא תפריע ידי אנשים מבחוץ. במהלך הירי של המודל צריך להקרין רוגע, שלווה, הרמוניה עם הסביבה. מהרהר, מביט לתוך הנוף למרחקים, חיוך קלוש ואפילו תנוחות למדיטציה מוזמנים. רק לשבת בחיבוק ידיים, להירגע וליהנות שתיקה, ואת הצלם נדרש לבחור את זוויות המצלמה הטובה ביותר, לתוצאות של הצילומים שלך הפך תמונות נהדרות.

פוטושוט בסגנון ההיפים 4

פוטושוט בסגנון ההיפים 5

פוטושוט בסגנון היפים 6

פוטושוט בסגנון ההיפים 7

פוטושוט בסגנון היפים 8

פוטושוט בסגנון של היפי 9

פוטושוט בסגנון ההיפים 10

פוטושוט בסגנון היפי 11

פוטושוט בסגנון ההיפים 12