כיצד לבחור סגנון של בגדים עבור עצמך

כל בגדים יכולים לעשות פלאים. הדבר העיקרי הוא להיות מסוגל לבחור נכון את התמונה שאתה צריך, ואת ההצלחה מובטחת לך. אבל נשים הן בלתי צפויות למדי, ועל פי מצב הרוח שלהם, הם יכולים לשנות כמה תמונות. ראשית, בואו להגדיר מה סגנונות הם האופנתיים ביותר.

  1. כמו תמיד, בשיא הפופולריות, בסגנון קלאסי ועסקי. היא אוניברסלית ומתאימה לכל אישה. העיקר הוא לבחור את הסגנון הנכון, מודל ואביזרים.
  2. בנות עם אורח חיים פעיל יותר מעדיפים סגנון הספורט.
  3. יצירות מעודן ומעודן לא יכול לעשות בלי רומנטיקה, אז יש להם סגנון רומנטי.
  4. אוהבי שנות ה -80 יבואו לטעום את סגנון רטרו בסגנון וינטאג '.
  5. ובכן, הנוער המודרני מעדיף בגדים בסגנון של יוניסקס.

כיצד לבחור את סגנון הבגדים הנכון?

בין מגוון כזה, איך לבחור את עצמךהסגנון הנכון של בגדים אשר ידגיש את כל המעלות? אין זה סוד שכל הנשים הן שונות - מראה, אופי, דמות. לכן, אתה צריך לבחור את הסגנון של בגדים בהתאם לסוג שלך של דמות, גיל, הרגלים, וכמובן, מעמד העבודה.

אם אתה הבעלים של צורות מפואר, איזה סגנון של בגדים אתה מעדיף?

למעשה, אישה עם צורות שופע יתקרבכמעט כל סגנון, אם אתה יודע איך לשלב כראוי בגדים ואביזרים. אל תשכח את הדבר החשוב ביותר - ערכת הצבעים. יש צבעים שמסתירים את הפגמים של החבורה ומפחיתים את הדמות, ויש כאלה שמפגינים את כל התענוגות של המצעד. אם שחור רזה, ואז הלבן להיפך - מלא. לכן, בחירת סגנון עבור עצמך, לשים לב הצבעים והסגנונות של מוצרים.

אם יש לך שאלה, איך נכוןלבחור סגנון של בגדים, להקשיב לעצה של מעצבים מנוסים הממליצים לבחור בגדים על בסיס המצב. אם, למשל, אתה מוקצה תאריך, זה מגוחך ללכת על זה, לובש בגדים בסגנון של יוניסקס או מזדמנים. באופן טבעי, אתה בוחר בסגנון רומנטי. כמו כן, הולך לעבודה, תוכל ללבוש בגדים קלאסיים או עסקים.

כיצד לקבוע את צבע דפוס לבחור את סגנון הבגדים?

כל הנשים מחולקות ל 4 קטגוריות מעת לעתשנה: חורף, אביב, סתיו וקיץ. סטייליסטים ממליצים, לפני שתתחיל לחפש את הסגנון שלך, לקבוע לאיזה צבע סוג המראה שאתה שייך, אז אתה יכול מהר יותר איכותית לבחור את הסגנון הנכון גוונים.

האביב והסתיו הם בצבע חם. לפיכך, החורף והקיץ הם צבע קר. הדרך המהירה ביותר לקבוע את הצבע שלך היא להסתכל במראה כדי להביא את צבעי העור של גוונים חמים וקרים. הצל שנותן את העור מראה בריא הוא צבע שלך. כלומר, אם גוונים קרים להפוך את העיניים שלך יותר אקספרסיבי, ואת העור נראה בריא וטבעי, אז אתה שייך צבע קר.

כיצד לבחור סגנון של בגדים 1

איך לבחור סגנון של בגדים 2

איך לבחור סגנון של בגדים 3

איך לבחור סגנון של בגדים 4

כיצד לבחור סגנון של בגדים 5

כיצד לבחור סגנון של בגדים 6

כיצד לבחור סגנון של בגדים 7

איך לבחור סגנון של בגדים 8

איך לבחור סגנון של בגדים 9