סמל סגנון

עולם האופנה הוא מגוון מאוד ורבגוני. הרבה סגנונות וכיוונים, הרבה הצעות והמלצות - איך להבין את כל זה על מנת לקבל את התמונה הייחודית שלך? לענות על שאלה זו, קודם כל, כדאי לשים לב לאלה נקראים סמלים של אופנה וסגנון.

סמלים של סגנון המאה ה -20

ישנם שמות שסמכותם בעולם האופנה אינה ניתנת לערעורבמשך עשרות שנים. זה סמכות זו באמת סמל של אופנה כי קוקו שאנל הפך. מי לא מכיר את שמלת המוסלין השחורה הקטנה שלה עם שרשרת ארוכה של פנינים? זה עדיין רלוונטי היום, מעצבים רק לתרום כמה ניואנסים המודרנית. ואת התלבושות המפורסמות שלה? קוקו הגדול נתן את העולם לא רק בגדים, היא נתנה הסגנון שלה - סגנון של אלגנטיות, יופי ונשיות.

כדי סמלים של סגנון של 50 שנים של המאה הקודמת, בהחלטאותו הדבר ניתן לייחס לגראטו גרבו ולמרלן דיטריך. עד כה, ז'קלין קנדי ​​נותרה דוגמא למופת, שסגנונה מוכר תמיד על ידי הפרטים העיקריים - כפפות, משקפי שמש, כובע צמר גפן, שמלת טרפז ומעיל עם שרוול של שלושה רבעים.

אין זה מקרה כי סמל של הסגנון נקרא גם Merlin מונרו. מי לא העריץ והערצה עד כה את התלבושות הנשיות שלה, אבל הסקסי? סגנונה הוא התגלמות האהבה והחושניות.

זה בלתי אפשרי שלא לדבר על השחקנית של הקולנוע הסובייטי Lyubov אורלובה. אישה גבורה אמיתית. להיות סמל של סגנון, מועדף של מיליונים באותו זמן בארץ כי הוא אומץ גדול.

כדי סמלים של סגנון, אבל כבר 60 שנה, על ידי הזכות זה אפשרילהקצות עוד שחקנית גדולה אחת - קתרין דנב שאין כמוה. היא היתה חברה ומוזה של איב סן לורן הגדול. הסגנון שלה - אותו צרפתי - גרם למיליוני נשים להשתגע. מעילים מעודן קלאסי, חצאיות MIDI, צבעים רגועים, לחתוך מושלם, עיצוב שיער מסודר הוא הבסיס של התמונה שלה. כמו צרפתייה אמיתית, מדאם יכלה ליצור דמות אשה ומפתה בבגדים מכופתרים היטב. שחקנית ועכשיו, למרות הגיל, נראה נהדר, מציג את העולם עם מודל לחיקוי.

אודרי הפבורן, גרייס קלי, בריג'יט בורדו, טוויגי (לסלי הורנבי) - אלה השמות שהפכו לסמלים בסגנון שנות ה -60 של המאה הקודמת, אם כי אולי הם עדיין עכשיו.

סמלים של סגנון המאה ה -21

המאה החדשה הקרובה יכולה גם להיות גאהאישיותו הבולטת בעולם הסגנון והאופנה. כולם שמעו את שמותיה של אנג'לינה ג'ולי, תמיד מפליגים באלגנטיות ואלגנטיות של בגדים; קייט מוס, שמצליחה להסתכל בג'ינס הדוקים, מעיל עור מהוה ב -9 מיליון דולר (ההכנסה השנתית שלה); מרי קייט ו אשלי אולסן עם שיק אקלקטי שלהם.

לסמלים בסגנון מודרני ניתן לייחס וקייט מידלטון. מי, לא משנה כמה חיקוי זה יכול להיות. אחרי הכל, היא הפכה לאישה לא רק נסיך, אלא בנה דיאנה ספנסר. אותה ליידי די, שעדיין נותרה מלכת הסגנון. ווילי או שלא מרצון, אבל קייט צריכה להתאים את מעמדה של הכלה של הנסיכה דיאנה. לאחרונה, כדי אייקונים בסגנון מודרני כמה מבקרים של אופנה החלה לדרג את אשתו של נשיא ארה"ב מישל אובמה.

איך להיות סמל של סגנון?

כדי ליצור תמונה ייחודית משלך, לאיש חוקים נוקשים, חוקים ועקרונות. הנוכחות במלתחה של דברים אוניברסליים בסיסיים מצויד היטב הדמות היא הבסיס ליצירת סגנון ייחודי משלו. ורוב, אולי, העיקר - לא להיות קורבן של אופנה, רודפים אחרי יקר או דברים המותג. להיות מסוגנן לא אומר שיש רק דברים יקרים. עדיין לא השתווה שאנל אמר: "חוסר כספים היא לא סיבה לא צריך סגנון." נשים מסוגננות רבות אינן העשירות ביותר. תחושה של מידה וטעם היא הבסיס של הסגנון.

סמל 1

סמל סגנון 2

סמל סגנון 3

סמל 4

סמל סגנון 5

סמל סגנון 6

סמל

סמל

9