בגדי ים

הולך לחופשה המיוחל בים,בזהירות לחשוב על כל הפרטים של ארון בגדים, כך שארך אינו מאפיל על ידי המחשבה כי אתה, מסתבר, אין מה ללבוש. אופנה החוף הוא נאמן מאוד לנשים האופנה מציעה מבחר גדול למדי של אפשרויות החוף שונים. הקריטריונים העיקריים לבחירת בגדים לטיול לים הם נוחות ונוחות. בגדי הים והחוף נועדו להדגיש בצורה הטובה ביותר את הכבוד של הדמות שלך שזוף, ובמקביל להישאר כמעט בלתי נראה לך על התחושות.

בגדי נשים לים

הסוג הנוח ביותר של בגדים ליםכל מיני טוניקות, שמלות, שרפים וכובעים. הבד של בגדים כאלה צריך להיות קל, רזה וזורם. תן עדיפות בדים טבעיים, בהם העור שלך ירגיש נוח, לא נותן את ההזדמנות להתחמם יתר על המידה בשמש. זה תמיד נראה כמו רצועת מסוגנן בגדים לים, זה יכול להיות באורכים שונים, sarafans, סרבלים עם מכנסיים קצרים, חצאיות וחולצות טי קל. אם אתה רוצה להוסיף את התמונה של בהירות, בבטחה ללבוש אביזרים המדגישים את החומרה של פס - צמידים, חרוזים, עגילים גדולים או תיק חוף של צבעים עסיסיים בהירים.

עוד דבר אחד אתה לא צריך לשכוח לכלולבארון - זה פארו. האוניברסאליות של פיסת חומר זו היא מדהימה, כי יש עשרות דרכים להשתמש pareos כמו בגדים. להפוך את pareo לתוך שמלה, חצאיות, צמרות, טורבן וליצור סגנון ייחודי ושונה שלך.

בחירת בגדים עבור הליכה על הים, לזכור כי העיקר הוא לא הכמות שלו, אבל הכי חשוב להיות מסוגל לשלב את הפרטים של הארון אחד עם השני.

בגדי ים 1

בגדי ים

בגדי ים 3

בגדי ים 4

בגדי ים 5

בגדי ים 6

בגדי ים 7

בגדי ים 8

בגדי ים 9