צבעים חמים וקרים

הבחירה הנכונה של צבעים היא ערובה לכך,כי בגדים או קוסמטיקה תמיד לקשט אותך. "זר" צבעים יכולים להוסיף גיל, לתת את העור מראה בריא, להסתיר שיער מכוער ועיניים. בעוד "שלך" צבעים ידגיש את העור, זה יהיה להדגיש את הסומק הטבעי ואת הפיגמנט של השפתיים. כדי ללמוד כיצד לבחור צבעים עבור עצמך, אתה צריך להבין איך הם שונים.

כל הגוונים המקיפים אותנונגזרות של שלושת אלה העיקריים: אדום, כחול וצהוב. הבלבול שלהם נותן לנו צבעים של הסדר השני - כתום, ירוק סגול. ובעזרתם אתה יכול לקבל כל הטון מן הספקטרום.

כיצד לזהות צבעים קרים וחמים?

הסיווגים הפרימיטיביים ביותר מצביעים על כךשקול את הגוונים הצהובים החמים של כל החלק הצהוב-כתום-אדום של עיגול הצבעים, בעוד שהקרים הקרים כחולים-ירוקים-סגולים. זה לא לגמרי נכון, שכן צבעים טהורים כאלה מתרחשים, ככלל, רק בתמונות. בפועל, הכל שונה: מעצבי בגדים, למשל, נוטים להשתמש באפשרויות מעניינות, מורכבות ומעורבות. ההבדל בין גוונים קרים וחמים של צבעים הוא מה כל אחד מהם: כחול קריר או כתום חם.

חשוב להבין ולזכור כי חם או קר יכול להיות כל צבע - כחול, סגול או אדום, ולבחור בכל מקרה בצל בנפרד.

מה הם צבעים חמים?

 1. בצהוב: חרדל, אשחר ים, קארי, זעפרן, ענבר, צהוב גופריתי, חמניות, דבש וחלמון ביצה.
 2. באדום: לבנים, אלמוגים, אדום נחושת, אדום לוהט, עגבנייה, אדום פרג, כינאבאר, רימון וכדומה.
 3. בירוק: זית, חאקי, אגס, סיד, הדס, צבע אפונה ירוקה, עצי יער ועוד.
 4. בכחול: שמיים כחולים, בנזין, מוריי, דרדר כחול, טורקיז, מגן, כחול, אקווה, וכן הלאה.

מה הם אלה צבעים מגניב?

 • בצהוב: לימון, צהבהב צהוב, קש או צהוב חיוור, וכן הלאה.
 • באדום: פטל, יין, סגול, בורגונדי, דובדבנים, פטל, רובי, אליזרין ועוד.
 • בירוק: אזמרגד, מלכיט, ירוק מחטב, ירוק אפור-ירוק, בקבוק ועוד.
 • בכחול: ספיר, קובלט, אינדיגו, כחול תכלת, אולטראמרין, כחול קפוא.
 • </ Ol> סוגי צבע של מראה וצבע

  כדי לקבוע אילו, חמים או קרים, צבעים בבגדים מתאימים לך, אתה צריך להבין איזה מבין ארבעת סוגי צבע אתה שייך:

  אביב. חם צבע סוג. אנשים מסוג זה יש אור, שקוף, ברונזה זהב או עור שנהב. עיניים, ככלל, הן כחולות, ירוקות או מטורפות. שיער יכול לנוע בין אור ל shaten: זה יכול להיות קש, נחושת דבש או זהוב תלתלי חום.

  סתיו. הצבע השני חם. עור - לבן שקוף מעט זהוב. העיניים יכולות להיות כחולות בהירות, וכל טווח הזהב החום (ענבר, חום, אדום וכן הלאה). השיער של "סתיו" כולל גם גוונים חמים: זהב נחושת, אדום ואדום ערמונים וכדומה.

  צבעים חמים וקרים 1

  חורף. זה סוג צבע קר שונה לחלוטיןעור פורצלן, אשר כמעט תמיד יש עדין כחלחל. עיניים - כל גוונים של כחול קפוא, אפור או חום (יש, עם זאת, ירוק). שיער הוא תמיד מנוגד, כהה (מן ערמון צפוף כחול כחול).

  קיץ. נציגים של סוג זה צבע יש חלבי,חיוור או עור זית, אבל תמיד עם פודטום קר. עיניים "מגניב": אפור, אפור כחול, ירוק בהיר. שיער יכול להיות חום בהיר, גם עם גוון אפרפר. אבל גם אם תלתלי "הקיץ" כהים, ה"אדום "בהם עדיין לא נמצא שם - כמו" החורפים ", הם תמיד ייתקלו בבסיס אפור כסוף.