איך לבחור את הבגדים הנכונים

כדי להיראות מסוגנן, אתה צריך לרכושרק אופנתי, אלא גם דברים מעשיים. למרבה הצער, לא כולם יודעים איך לבחור כראוי בגדים כדי להפיק את המירב של כל האפשרויות שלה. למעשה, הרבה תלוי בבגדים שנבחרו כראוי, וזה לא רק על המראה. אז, זה צריך להיות נוח, חם בחורף, לא להתחמם בקיץ, לא ליצור אי נוחות ולהיות פנים.

הבה נבחן את ההתחלה עד כמה נכון להריםצבע של בגדים. זכור כי ערכת הצבעים של הבגדים צריך להיות קרוב לצבע העיניים שלך ואת הטון העור. צבע אוניברסלי נחשב בדרך כלל לבן, כי זה יכול להיות משולב עם כל האחרים. צבעים חיים יותר ניתן לשלב עם אפור, כמו גם צבעים ניטרליים ערבוב. אבל, בכל מקרה, לא לערבב יותר משלושה צבעים בהירים בבגדים.

אם אתה מבין איך לבחור את האדם הנכוןסגנון של בגדים, אז קודם כל אתה צריך להחליט על סוג שלך ואת מצב הרוח. אם אתה הולך על תאריך, אז כמובן בסגנון טוב יותר מאשר רומנטיקה קלה לא תמצא. כדי לעבוד אופציה מקובלת היא מה שנקרא בסגנון המשרד, טוב, ואם אתה הולך לחדר הכושר, אז אתה לא יכול לדמיין את סגנון הספורט. כאן אתה יכול גם לשקול את השאלה איך לבחור את הספורט הנכון? התמקד בערכים הבאים:

  • היעדר אי נוחות;
  • הגודל שלך;
  • בדים באיכות גבוהה (כי יש מגע קרוב עם העור).

אם אתה לא יודע איך ללמוד נכוןלאסוף בגדים, אתה צריך קודם להבין את התכונות של הדמות שלך. לדוגמה, עבור גוף ספורטיבי, מעילים קצרים ומכנסיים עם המותניים גבוהה להתאים היטב. נשים בעלות קומה נמוכה צריכות להימנע מללבוש גשרים, אשר מקצרים את הצמיחה באופן ויזואלי. בעלי מותניים רחבים וכתפיים צרות צריכים להתמקד בחלק העליון של הגוף בעזרת צבעים בהירים של בגדים ואביזרים.

בין היתר, חשוב לדעת כיצדלבחור את הבגדים הנכונים. במקרה זה, אתה צריך להתחיל עם הדבר הבעייתי ביותר בארון שלך. אז, אם זה קשה לך להרים את המכנסיים שלך, לקנות אותם בבטחה (לוקח בחשבון את סוג של דמות), וכבר תחת אותם להתאים בגדים אחרים, הבחירה של אשר מבוסס על התמונה שאתה רוצה ליצור. אל תשכח את ערכת הצבעים, כאלמנט חשוב של הבחירה של קבוצה של בגדים.

כפי שאתם יכולים לראות, השאלה כיצד לבחור את הבגדים הנכונים בקלות מוצא את התשובה בהעדפות האישיות שלך ואת המוזרויות של הטיפוס שלך.

איך לבחור את הבגדים הנכונים 1

איך לבחור את הבגדים הנכונים 2

איך לבחור את הבגדים הנכונים 3

כיצד לבחור את הבגדים הנכונים 4

איך לבחור את הבגדים הנכונים 5

איך לבחור את הבגדים הנכונים 6

כיצד לבחור את הבגדים הנכונים

איך לבחור את הבגדים הנכונים 8

כיצד לבחור את הבגדים הנכונים