עם מה ללבוש מקטורן עור קצר

מקטורן עור קצר מופיע לעתים קרובות בתמונהתפקיד דקורטיבי למדי, ולא פונקציונלי. עם זאת, בגדים אלה הם מאוד פופולרי אופנה מודרנית. מודלים מקוצץ בצורה אופנתית להדגיש מותניים דקים, חזה, וגם ארון בגדים אופנתי. בנוסף, מעילים קצרים הם תמיד מקורי יוצא דופן. אין ספק, את סגנון מקוצר מיוצג לא רק על ידי מוצרי עור. עם זאת, מודלים עור תמיד להראות חידוד שלך חידוד. ובכל זאת, לאחר כזה דבר מסוגנן כמו מקטורן עור קצר, כדאי לדעת עם מה ללבוש אותו.

עד כה, מעילי עור קצריםלהיות יותר ויותר אוניברסליים. מגמה אופנתית זו ניתן למצוא באופנת היומיום, קשתות העסקים ואנסמבל הערב. התמונות האופנתיות ביותר עם מעיל עור קצר הן שילובים עם השמלה. זה יכול להיות צמוד מיני מיני בסגנון, חתך רופף של אורך בינוני או מקסי מקסי. אבל בכל מקרה, הז'קט המקוצר יהיה מושלם על ידי קשת נשי. כדי לגוון את הבחירה שלך, את השמלה ניתן להחליף עם חצאית. שוב, המודל הנבחר יכול להיות שונה לחלוטין - שנה, שמש, Pack, צבעוני ואחרים. בנוסף, בצל מסוגנן עם מעיל עור קצר וג 'ינס. ובמקרה זה, מעצבים מציעים מבחר רחב של דגמים של מכנסי ג 'ינס - חברים, skinnels, מקוצרת קלאסיקה, אבוקים.

מעילי העור היפים ביותר

כיום, מודלים של עור טבעי מאוד פופולרי. עם זאת, תחליפים איכותיים לא לאבד רלוונטיות. היפים ביותר הם סגנונות כאלה של מעילי עור קצרים:

  1. מעילי עור קצרים עם פרווה. פרווה הגמר הוא תמיד מפואר ו מעולה, במיוחד אם את העיצוב הוא טבעי.
  2. מעילי עור קצרים. ברק יפה יביא דגש על נשיות ועידון, וגם להוסיף פתק חכם בצל יום יומי.
  3. מעילים קצרים מתחת לעור הזוחלים. דפוס הדוק או הדפסה של עור נחש או תנין היא מגמה אופנתית שבה אתה תמיד תהיה מקורית בודדת.

עם מה ללבוש מקטורן עור קצר 1

עם מה ללבוש מקטורן עור קצר 2

עם מה ללבוש מקטורן עור קצר 3

עם מה ללבוש מקטורן עור קצר 4

עם מה ללבוש מקטורן עור קצר 5

עם מה ללבוש מעיל עור קצר 6

עם מה ללבוש מעיל עור קצר 7

עם מה ללבוש מקטורן עור קצר 8

עם מה ללבוש מקטורן עור קצר 9