שמלה בסגנון אודרי Hepbern

הסגנון של אודרי הפבורן הוא נשיות ואלגנטיות. זהו סוד ההכרה והפופולריות של הסגנון של השחקנית המפורסמת, אשר במשך שנים רבות מחקה נשים בכל רחבי העולם.

שמלות השחקנים נחשבים סטנדרט של סגנון. תלבושות לסרטים שבהם נורה הכוכב - יצירותיו של הוברט זיוואנשי. זה היה מעצב האופנה הצרפתי שיצר את השמלה השחורה הקטנה של אודרי הפבורן לצילומים בסרט "ארוחת בוקר בטיפאני". התכונות הייחודיות של שמלות הכוכבים, אשר הופכים את התמונה שלה מעודן ואלגנטי - פשטות וקלות לחתוך.

אלמנטים בסיסיים של סגנון

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן - היא, מעל לכל,בגדים שחורים. מרחב החתך המסומן נותן את ההזדמנות לגוון את הדימוי ולהדגיש את כבוד הדמות: השמלה על הרצועות, או החלק העליון בצורת מחוך. אורך שונה של שרוולים או שמלות ללא שרוולים. חצאית צרה המדגישה דמות נשית או חצאית עבותה באורך בינוני. צוואר בצורת כיכר או סירה, שהפברן אהב כל כך הרבה. השמלה השחורה של אודרי הפבורן הייתה פופולרית במשך כמה עשורים, והאופנה לא עוברת אי פעם.

הובר Zhevanshi יצר שחקניות שמלות לא רקעבור סרטים, אבל עבור חיי היומיום. בשנות ה -50 וה -60 של המאה הקודמת באופנה היו שמלות קיץ עם חצאית עבותה, שמלות, חצאיות - פעמונים, שמלות, חולצות. צבעי פסטל, שחור, לבן, ורוד בהיר - ערכת הצבעים, אשר השחקנית העדיפה.

הנעליים האהובות של השחקנית הן נעלי עקב ונעלי בלט. נעליים אלגנטיות כאלה בהחלט להשלים את השמלות בסגנון של אודרי הפבורן.

שמלות כלה בסגנון הפבורן

שמלת החתונה המפורסמת ביותר היאגיבור השמלה הפבורן מהסרט "סברינה". גוף צמוד עם רקמה וחצאית ארוכה ומפוארת, שילוב יוצא דופן של לבן מסורתי עם רקמה פרחונית בשחור להפוך את התלבושת מרהיב, מפואר ובלתי נשכח.

לטוד שלה, אודרי הפבורן, בחרהשמלת כלה צנועה אך לא פחות מרהיבה: שמלה קצרה עם צבע ורוד בהיר, עם צווארון עגול, אופייני לאופנה של שנות ה -60. במקום צעיף, מטפחת עשויה מאותו חומר כמו השמלה. התלבושת הזאת נוצרה עבור המוזה שלו הוברט Zivanshi.

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 1

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 2

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 3

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 4

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 5

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 6

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 7

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 8

שמלות בסגנון של אודרי הפבורן 9