בסגנון אתני בבגדים

עד כה, אתנו סגנון הפך מאודפופולרי מאוד. הסגנון האתני בנעליים ובבגדים נקרא גם כיוון פולקלורי ומוטיבים עממיים. כמעט כל הבגדים המודרניים יש שילוב אופייני של כיוונים חדשים ואלמנטים של סגנון אתנו. עם הזמן, מגמות כאלה יצרו את הסגנון שלהם וקיבלו בידוד מסוים.

הופעתה של סגנון אתנו

בשנות ה -60 של המאה הקודמת כמעט כל כדור הארץ היההוא מכוסה על ידי מגיפה של מוצרים עם אורך מיני. כל תלבושת חדשה נעשתה יותר ויותר כנה, וסגנונות - קצרים יותר. זה היה באותו זמן כי הפופולריות של תת היפית החלה. היא התבססה על נקודת המבט של הנוער הנגדי, המתנגדת לרעיונות החיים המסורתיים. תנועת היפים שוחרי שלום להופעת המיני הפתוח באופנה הגיבה עם הסגנון החדש ביותר של חצאית ארוכה. במקום בדים מונוופוניים, מתכתיים ומבריקים, בחרו היפים בדים טבעיים מעוטרים במוטיבים אתניים, ובמקום קווים ישרים וצורות גיאומטריות - צורות מעוגלות וקווים זורמים. יחד עם זאת, הם לא השתמשו בסגנון של רק עם אחד בבגדיהם, לעתים קרובות מאוד הם מעורבים את הבגדים של כל העמים של הפלנטה. הם העדיפו בגדים שלא ריסנו את התנועה, נוצר מבדים בהירים טבעיים.

סגנון אתני בבגדים 2013

בגדים, באופן כללי, ובמיוחד שמלות בבסגנון אתני, מאופיין בעובדה כי מוצרים כאלה הם מאוד נוח ומלא בהירות ושמחה. המעריצים העיקריים של סגנון זה הם בעיקר צעירים. שמלות חצאיות בסגנון אתני הפכו להיות אינדיקטור של מחאות נגד בגדים, אשר אנו לובשים לעתים קרובות מדי. כל יום ללבוש, כמו גם שמלות כלה בסגנון אתני מיוצגים על ידי מגוון רחב של פרטים בהירים, סגנונות וקישוטים, לווה מן השמלות הלאומיות של כמעט כל עמי העולם. בגדים כאלה נבחרים תמיד אביזרים ייחודי יוצא דופן.

לעתים קרובות מאוד סגנון זה לווה אלמנטיםהבגדים הלאומיים של אסיה והמזרח התיכון, כי בגדים כאלה מאופיינים עושר עצום של אביזרים, שפע של יוקרה ויופי. בנוסף קישוט עשיר, מוצרים כאלה יש נוחות יוצאת דופן. סגנון זה ספג את התכונות הייחודיות של טוניקות מרוקאיות, קימונו יפני וסארי הודי. תכונה נפוצה נוספת של הסגנון האתני היא כרכים מסוימים של דברים, שכן בגדים כאלה אינם מאופיינים בשום צורה על ידי צלליות הולמות מספיק או צורות קלאסיות.

סגנון אתני בבגדים 1

סגנון אתני בבגדים 2

סגנון אתני בבגדים 3

סגנון אתני בבגדים 4

סגנון אתני בבגדים 5

סגנון אתני בבגדים 6

סגנון אתני בבגדים 7

סגנון אתני בבגדים 8

סגנון אתני בבגדים 9