סגנון מודרני של בגדים

המראה יכול לספר הרבה על אדם. חשוב מאוד לנווט את הסגנונות של הבגדים, והכי חשוב, להיות מסוגל לבחור את התלבושת, בהתאם למצב.

סגנונות צנועים

סגנון קלאסי מודרני של בגדיםמאופיין על ידי קווים ישרים, רקמה צפופה טבעי. ערכת הצבעים מושתקת, ללא תמונות והדפסים, מינימום קפל. באשר אורך החצאיות, זה הוא סגפן MIDI, מן הברך עד הקרסול. בחר סירות או מגפיים אוקספורד. זה הכרחי כדי למנוע קישוטים מסיבי. תסרוקת - חיננית. זה על הקלאסיקה כי סגנון העסקים המודרני של הבגדים מבוסס.

מקרית היא נוחות, יופי ודמוקרטיה. קווים פשוטים, רכות של חומרים, שלווה של פרחים ונוחות של חיתוך - זה הסגנון היומיומי. סווטשירט סרוגה, חולצות טריקו, מכנסי ג'ינס כהים או מכנסיים, מוקסינים או סירות, תיק עור פשוט, מחרוזת צנועה של חרוזים או תכשיטי חיקוי ענקיים מונוטוניים - כל זה הוא מטמון.

בין סגנונות מודרניים של בגדים עבור הבנותפופולרי "untidy" grunge. בחר תכשיטים מגושם, בגדים צריכים להיראות מתוח, עלוב (חורים על גרבונים). אידיאלי נעלי בלט, נעלי ספורט או בוטים קבוע.

"לא מורגל" סגנונות

סגנון הרוקוקו בבגדים מודרניים "מסומן"צמצום תלבושות ופאר לא ייאמן. התמונה נראית מפוארת ורעננה. יש גודש ניכר בגימורים ופרטים. נעליים אופנתיות, תכשיטים לא מסודרים - זה רוקוקו.

ספארי מתאים לצביעה דיסקרטית(בראון, בז ', חול, הכניע ירוק). העדפה ניתנת כותנה ופשתן. "קלסי" ספארי - זהו מעייל מוארך עם שרוולים קצרים, אבל השפע של כיסים, מכנסיים קצרים אזוקות, חגורת עור מחוספסת תיק עור חום זיווג עם עקב יציב, קישוטים גחמניים מן העצמות.

ואנגארד משלב incongruous, מדהיםדמיון, אבל לא מעצבן. הוא מאופיין בגוונים בהירים ובדים של מרקמים שונים. זה יכול להיות פרווה ו סאטן, chintz ו תחרה שרוולים. נעליים חייב להיות גם בעל צורה יוצאת דופן עם העקב המקורי.

סגנון בגדים מודרני 1

סגנון מודרני של בגדים 2

סגנון בגדים מודרני 3

סגנון מודרני של בגדים 4

סגנון בגדים מודרני 5

סגנון בגדים מודרני 6

סגנון בגדים מודרני 7

סגנון בגדים מודרני 8

סגנון בגדים מודרני 9