מעיל בסגנון של הטרי

השחקנית המפורסמת של שנות ה -50 ואחת היפות ביותרנשים של המאה העשרים, אודרי הפבורן, כבר באמצע הקריירה הכוכבית שלה, הוכר כמגמה. וזה לא מפתיע. אחרי הכל, אלגנטיות, חידוד תחושה גבוהה של סגנון אודרי יכול רק להיות מקנא. בכל פעם, הולך המצלמה או רק לטיול משפחתי, הפבורן הפתיע את האוהדים שלה עם עקביות של בגדים, אבל באותו זמן מקוריות ואינדיבידואליות של הגישה ליצירת תמונות. אחד הפריטים הפופולריים ביותר של ארון בגדים אודרי הפבורן הם מעילים שלה, אשר נחשבים עדיין עבור מעצבים רבים המודל של מודל מוצלח. יש לציין כי סגנונות המעיל של השחקנית, אשר היו שלושה סוגים, כבר מזמן להיות חוקי כמו הסגנון שלהם. לכן, עד כה, נשים רבות של אופנה לעתים קרובות לחפש מעיל בסגנון של אודרי הפבורן.

דגם מעיל אודרי הפבורן

הדגם המפורסם ביותר הוא מסוגנןמעיל תפוזים אודרי הפבורן. יש לו לחתוך ישר ישר למדי, מהדק קל אורך הברך המאפשר לך לשלב את זה עם כל בגדים מזדמנים.

אודרי הפבורן האלגנטית ביותר בחנה אותהקואט, שנועד בעיקר לטיולים ולטיולים. ואכן, מודל זה יש צללית מתאימה יפה, ואת שולי נעשה בצורה של פעמון, אשר בהחלט מדגיש הנשיות.

המודל האחרון שהוצג על המעיל של אודריהפבורן פשוט למדי. מעצבים רבים רואים את הסגנון הזה מתבלט ונוח. מקשר פשוט עבור לחצנים גדולים וקיצוצים הולם קלות מושלמים ללבוש כל יום ופנאי.

בין היתר, אני רוצה לשים לב,כי כל המעילים של אודרי הפבורן יש אורך MID ו שרוול קצר. הסמל המפורסם של סגנון 50s לבש מעיל בשילוב עם כפפות ארוכות ולעתים קרובות השלים את התמונה עם כובעים קצרים.

עד כה, מעיל בסגנון של אודרי הפבורן,כמובן, מעט שונה. סטייליסטים מציגים גם סגנונות קצרים יותר ופתרונות מעניינים באבזמים. עם זאת, הדרישות הבסיסיות של הדגמים של המעיל נשמרות בקפידה. זה תמיד מדפים כפול חזה, כפתורים גדולים וצווארון שטוח או stuchka.

מעיל בסגנון היפי 1

מעיל בסגנון של היפי 2

מעיל בסגנון היפי 3

מעיל בסגנון היפי 4

מעיל בסגנון היפי 5

מעיל בסגנון היפי 6

מעיל בסגנון היפי 7

מעיל בסגנון היפי 8

מעיל בסגנון של היפי 9