סגנון עממי בבגדים

לכל אומה יש פטריוטים משלהאוהב ומעריך את המסורת שלו. בבגדים הם מעדיפים גם את הסגנון הלאומי, או כפי שהוא מכונה גם פולקלור. סגנון פולקלור בבגדים - אלה הם בגדים מיוחדים, קישוטים וקישוטים ייחודיים לאום זה. לדוגמה, יש רוסית, הודית, בוואריה, סקנדינביה סגנונות. כמה מומחים של סגנון הכפר מתייחסים גם פולקלור. הפופולריות של סגנון זה נובע הנוער subculture של ההיפים. מאז שהם חותרים לעצמאות ולחופש, הם בחרו גם בסגנון חופשי למדי בבגדים היפים. פולקלור בגדים, ככלל, הוא תפור מן בדים טבעיים, כגון משי, פשתן, כותנה, צמר, ברוקד, Jacquard.

כדי להבדיל בגדים בסגנון פולקלור זה אפשרי בצבעים בהירים, הדפסים וקישוטים. זה בדרך כלל נוח מאוד מתאים ללבוש לא רק בבית, אלא גם ברחוב. לדוגמה, שמלות בסגנון עממי שונות די פשוט צלליות, לפעמים טרפז. עבודת יד היא חלק בלתי נפרד של סגנון הפולקלור, כך בבגדים אתה יכול למצוא תחרה, רקמה עם חוטים או חרוזים, קישוטים, הדפסים, appliques או שונים טווה.

הלבשה בסגנון פולקלור יכול להיות עצמהמגוון של: שמלות ארוכות וחצאיות רחבות (גם זמן רב, שכן מיני הוא המצאת מעצבים מודרניים), חולצות רופפות וסוודרים, סוודרים וטוניקות, סאריס, מכנסיים רחבים, חזייה.

היתרון הגדול של סגנון הפולקלור הוא,כי הוא מתאים לנערה עם כל דמות, בין אם זה כוס או מודל רזה. צלליות חינם להסתיר את כל החסרונות. אם אתה אוהב חופש, נסיעות או טיולים ארוכים, אז בסגנון זה אתה תהיה נוחה ככל האפשר.

סגנון הפולקלור אינו משתלב עם יומרנותתסרוקות אלגנטיות. מאז בגדים די לחתוך פשוט נוח ככל האפשר, אז התספורת צריכה להתאים את הסגנון. בהתאם התסרוקת של האומה יכולה להיות מאוד שונה, למשל, אם הוא בסגנון עממי רוסי, זה קוסה או שיער פזור, כאילו יפנית, זה בקושי נאסף או חלקה בתסרוקות שיער.

סגנון עממי בבגדים 1

סגנון עממי בבגדים 2

סגנון עממי בבגדים 3

סגנון עממי בבגדים 4

סגנון עממי בבגדים 5

סגנון עממי בבגדים 6

סגנון עממי בבגדים 7

סגנון עממי בבגדים 8

סגנון עממי בבגדים 9