קישוטי וינטאג '

תמונות גלויות של נשים בבגדים מבריקיםתכשיטי זהב עתיקים עם יהלומים ופנינים - מותרות, יופי וגדולה של אותה תקופה מעוררת את הדמיון. למרות העובדה כי פעמים של מפואר נקודות יוקרה כמעט יצאו מחיי היומיום, תכשיטים מסוגנן עדיין רלוונטי היום.

תכשיטנים מעצבים יוצרים באוספים שלהםקישוטים בסגנון של וינטאג ', תוך שימוש במגוון חומרים. אופנה עבור דברים כאלה נשאר, אבל חשוב לדעת מה עדיף ללבוש בימים אלה, כדי לא לגרום לגנות דעות של בני זמננו.

איך ללבוש את זה נכון עם מה?

תכשיטים לעתיקות נחשבים אך ורקשמלת ערב, לעתים קרובות יותר, הם יהיו מתאימים להסתכל על גברת של 30 או יותר שנים. ככלל, בנות בגיל צעיר יותר יהיו תכשיטים מתאימים לחלוטין מקטגוריה של תכשיטי אופנה, בחירה אשר מעצבים מודרניים מציעים לכל טעם. אמנם, אם יש לך מזל לקבל את המורשת של הסבתא של סבא של תכשיטים, אז במקרה זה, הם יכולים "פלאש" הן קבלת הפנים של החברה, ועל הנשף. רק לא לשלב דבר כזה עם האלטרנטיבה של הזמן שלנו. לדוגמה, אם יש לך תליון על חוט הפנינה באמצע המאה ה -19, אז אתה לא צריך להוסיף צמיד ממוצא מודרני אליו. במיוחד זה נוגע קישוטים עתיקים פנינים - הם בבוא הזמן לשנות את הצל אשר הופך יותר sated ו בז '. לבישת אפשרות זו עם אחד חדש, תוכל להפוך את שרשרת יותר משעמם משעמם. אופציה יותר מלוטשת לתמונת היום נחשבת לתכשיטים עתיקים העשויים כסף. אפשרות זו מדגיש בצניעות את הטעם המעולה שלך נותן תמונה רומנטית שלך הערה קלה של סגנון רטרו.

קישוטי נקבה עתיקים

קישוטי עתיקים פנינים

1090

vintage תכשיטים

תכשיטים עתיקים עם יהלומים

28

קישוטים בסגנון וינטאג '

28

תכשיטים עתיקים