בגדי חורף לפעילות חיצונית

ערב החגים החורף, רבים מתחיליםלחשוב על לצאת לחופשה. המקום האמיתי ביותר עבור בילוי הפנאי בחורף מאז ומתמיד אתרי סקי. אחרי הכל, זה כל כך נפלא לבלות כמה שבועות בבית עץ נעים עם אח מוקף snowdrifts, ואפילו סקי. גם מי ללכת למקום דומה רק כדי להירגע, אתה צריך לטפל בארון המתאים. כפי שמוצג על ידי תרגול של fashionistas רבים, הבגדים הרגילים עבורנו אינם מתאימים שלג גדול וטמפרטורות נמוכות. מהו ארסנל של בגדי נשים עבור פעילויות חוצות?

קודם כל, יש צורך לבחור אמיןז'קט חם. כיום, יש חנויות מיוחדות רבות המספקות מבחר גדול של מעילים וז 'קטים למטה, מתאים במיוחד עבור כפור ורוחות קשים. מעילים, הכלולים בקטגוריה של בגדים לבילוי בחורף, הם בדרך כלל קל מספיק במשקל, אבל חם מאוד בשל שכבת תרמית מיוחדת. זה במודלים כאלה כי נוח לנהל פנאי פעיל.

באופן טבעי, בגדים לחופשות סקיזה צריך להגן לא רק על החצי העליון, אלא גם להיות מחסום אמין לכל הגוף. לכן, מכנסיים הם לא פחות חשוב מאשר ז 'קט חם. מודלים מודרניים של מכנסיים עבור סקי עשויים חומר מיוחד עמיד למים מתנפחים, אשר מבודד היטב מבפנים. כמובן, תחת סוג זה של ארון בגדים, אתה רק צריך לשים על פשתן. אבל זה יכול להיות רק thermoclimps רזה. גם מכנסי סקי רחבים מספיק כי זה לא יוצר מכשולים לשים נעלי סקי תחת אותם, וגם לא לעכב תנועות.

אביזרי בגדים לחורף

חובבי חופשות החורף קיצוניים הםלטפל אביזרים עבור בגדים המתאימים. קודם כל, להרים כובע חם. עדיף להגן על המודל של הזדווגות כפולה, מחומם על ידי גיזה עבה, מן הרוח והשלג. כמו כן, קנו לעצמכם זוג משקפי סקי מסוגננים וכפפות מגן. עם אביזרים כאלה, הבגדים שלך עבור פעילויות חוצות בחורף יהיה הגנה אמינה ביותר.

בגדי חורף לפעילות חיצונית 1

בגדי חורף עבור פעילויות חוצות 2

בגדי חורף לפעילות חיצונית 3

בגדי חורף עבור פעילויות חוצות 4

בגדי חורף לפעילות חיצונית 5

בגדי חורף לפעילות חיצונית 6

בגדי חורף לפעילות חוץ 7

בגדי חורף לפעילות חוצות 8

בגדי חורף לפעילות חוצות 9