הלבשה תחתונה לה פרלה

זה פשוט נראה כי פעם את התחתונים מוסתרתחת בגדים, היא בעלת חשיבות משנית. כל אישה אגיד לך כי ערכת יפה ונוחה מוסיף ביטחון עצמי ואפילו סקס לערער, ​​גם אם זה לא נראה מתחת לשמלה. לכן, הבחירה של תחתונים צריך להתקרב בזהירות רבה. אין צורך לשמור על חלק חשוב זה של הארון. פשתן חייב להיות מפואר באמת שיק, וזה בדיוק מה התחתונים של לה פרלה.

איך הכל התחיל

ההיסטוריה של המותג לה פרלה החלה בשנת 1954. בתחילה תפרה המייסדת עדה מזוטי בגדים תחתונים לגברות עשירות, אך איש עסקים מצליח אחד שיכנע אותה כי שוק הלבשה תחתונה זקוק לשינויים, ועדה הרחיבה את הייצור לסולם תעשייתי. La Perla היה הראשון להציע נשים אופנתיות עם כתפיים אלסטי, עשוי תחרה אלסטית, החלו להשתמש בצבעים אחרים במקום הרגיל בורח שחור. המופע הראשון של הלבשה תחתונה לה פרלה התקיים בשנת 2001 במילאנו.עד כה, ישנם שלושה עשר אוספים שבהם אפילו הגברות הצעירות ביותר קפריזית ימצאו את עצמם דבר לטעום.

השילוב המושלם בין יופי ונוחות

בתרגום מ"לה פרלה "האיטלקי - פנינה,ואת התחתונים של המותג הזה באמת מרשים עם יוקרה שלה חסד בים של מותגים אחרים של תחתונים של נשים. צורה מעודנת, מחודדת לחלוטין למאפיינים של הגוף הנשי, שילוב של מסורת וחדשנות, הזהות האיטלקית עושה הלבשה תחתונה של לה פרלה פופולרי במדינות רבות.

למרות שהחברה בעיקר דואגת ליופי של מוצריה, הנוחות שלה גם עונה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל אחד יכול לבחור את ערכת מושלם עבור עצמם, כי:

  1. חזיות לה פרלה מתאימות באופן מושלםבעלי שני השדיים קטנים וגדולים. סגנונות יוצא דופן של בגדי ערב, הפשטות והאלגנטיות של קולקציות יומי לא יעזבו אדיש לכל אישה. תוצרת של הבדים היקרים באיכות הגבוהה ביותר, חזיות La Perla אידיאלי לשקר הגוף שלך ואינו גורמים לאי נוחות במהלך היום.
  2. תוספת גדולה תהיה גרבונים לה Perla,אשר נועדו להדגיש את הפיתוי של הירכיים של נשים. התפרים הם מסודרים מאוד, הבד הוא קל ועדין, אשר מונע את הכביסה מ "בליעה" לתוך העור.

אי אפשר להיראות סקסית ומפנקתשמלה שיק הלבשה תחתונה זולה. כדאי לקנות לפחות קבוצה אחת של תחתונים ממש טוב - ואתה בוודאי מרגיש את ההבדל בתחושות.

פשתן לה פרלה 1

מצעים לה פרלה 2

מצעים לה פרלה 3

מצעים לה פרלה 4

פשתן לה פרלה 5

פשתן לה פרלה 6

הלבשה תחתונה לה פרלה 7

פשתן לה פרלה 8

הלבשה תחתונה לה פרלה 9