תחתונים חמים

עם תחילת הכפור, כל אחדמחומם עד למקסימום. כמה נשים לנהל רק סוודרים סרוגים ומכנסיים על צמר, אבל באופן אידיאלי יש צורך ללבוש תחתונים בחורף. אלה הם, ככלל, מודלים של בדים סינתטיים וטבעיים, אשר יש אפקט תרמו. תחתונים חמים מגן מפני דלקת במערכת האורגניטלית, מקדם זרימת דם נורמלית ואינו מדכא את הגנות הגוף.

סוגים של בגדים חמים לנשים

כאן אנו יכולים להבדיל בין הסיווג הבא:

  1. תחתונים של נשים. עשוי בצורה של מכנסיים קצרים. הרכב בדרך כלל כולל כותנה, פוליאסטר, ויסקוזה ו allastane. בערכה, חומרים אלה ליצור בד עם רמה גבוהה של גמישות, התנגדות ללבוש טוב "לנשום" נכסים.
  2. גרבונים. זה תחתונים חמים, שנועד להיות שחוקיםעם מכנסי ג'ינס או מכנסיים. הרכב הבד עשוי לכלול אנגורה צמר או לייקרה. חותלות, או כפי שהם נקראים גם תחתונים, יכול להיות עם הבוהן תפור או בלעדיו.
  3. מייק. השימוש בו מסייע לשמור על חוםאורגניזם. כותנה או צמר חומרים ניתן להשתמש לתפירה. מאז החולצה תהיה כל הזמן במגע עם העור, חשוב כי הוא רך ונעים.

כפי שאתם יכולים לראות, ישנם סוגים רבים שללבנים חמים. בעת בחירת מוצר, חשוב מאוד לקבוע עבור מה מטרות זה יהיה בשימוש. אם זה גרב היומיום, חשוב כי הרכב כולל סיבים טבעיים. אם זה סקי מקצועי או סנובורד, ואז פשתן יכול לכלול אחוז גדול של חומרי סינתטיים, שכן בדים טבעיים לא יכול לספק ניקוז מלא של לחות מפני העור.

כדי לשפר את המאפיינים של הלבשה תחתונה חורף, רצוי ללבוש בגדים מנופחים יתר על המידה כדי למנוע אובדן של הגוף מן הבד של תחתונים תרמיים.

בגדים חמים 1

תחתונים חמים 2

תחתונים חמים 3

הלבשה תחתונה חם 4

הלבשה תחתונה חם 5

הלבשה תחתונה חם 6

הלבשה תחתונה חם 7

בגדים חמים 8

הלבשה תחתונה חם 9