כיצד לבחור תחתונים של נשים

כיום, השוק של תחתונים של נשים מלאמודלים שונים ושילובים מסוגננים. רצועות סקסיות ונוחות מחליק, ספורט וחזיות תחרה, מחוכים ושאר זוטות - כל זה מוצג בחנויות מיוחדות. נשאלת השאלה: כיצד לבחור את התחתונים הנשיים? כאן יש צורך לשקול את הסדרה הבאה של גורמים:

  • את מטרת הכביסה (עבור כל יום, עבור ספורט או ערב רומנטי);
  • נוכחות של אלרגיות או רגישות מיוחדת לרקמה;
  • תכונות של הדמות;
  • הסגנון השורר של בגדים.

לדעת את התכונות האלה, להרים את ערכת יהיה הרבה יותר קל ואת תהליך הקנייה לא לוקח הרבה זמן.

איך לבחור את התחתונים הנכון?

שאלה זו היא תפוסה על ידי קונים רבים. ראשית, אתה צריך להחליט על המודל הרצוי. אם אתה פעיל ומעדיף סגנון ספורטיבי של בגדים, ולאחר מכן להרים מכנסיים קצרים או תחתונים עם צוואר הצרפתי. עבור חצאיות ומכנסיים הדוקים מכנסיים ובגדי תחתונים לנשים. זכור כי עבור כל יום, מתאים תחתונים חלקה, אשר לא יהיה גלוי מתחת לבגדים.

יחד עם הבחירה של המודל,איך לבחור את גודל הנשים של התחתונים. כדי לעשות זאת, אתה צריך נתונים על היקפו של הירכיים, אשר צריך להיות לעומת שולחנות מיוחדים של גדלים. אז, את היקף הירכיים 83-87 מתאים לגודל 42 הרוסי, צרפתית 36 ואנגלית ס 'כאשר קונים, לקחת בחשבון כי הכביסה מתיחה, כך לפעמים גודל עשוי להיות קטן יותר מאשר בשולחנות.

בחירת חזייה

לפני שאתה בוחר תחתונים ילדההחזייה צריכה להחליט על הגודל. הוא נקבע על ידי שני מרכיבים: היקפו של החזה ומתחת לחזה. השילוב של שני הממדים האלה הוא הגודל שלך. אז, את הגודל של 80C מייצג חזייה עם היקף מתחת לחזה של 80 ס"מ וגודל כוס שלישית. בדרך כלל גודל זה של השד מתאים לגודל הבגדים.

כיצד לבחור הלבשה תחתונה 1

כיצד לבחור תחתונים של נשים 2

כיצד לבחור תחתונים של נשים 3

כיצד לבחור תחתונים של נשים 4

כיצד לבחור תחתונים של נשים 5

כיצד לבחור תחתונים של נשים 6

כיצד לבחור תחתונים של נשים 7

כיצד לבחור תחתונים של נשים 8

כיצד לבחור תחתונים של נשים 9