תחתונים

היום את ארון הבגדים של כל אופנה מכילפריטי הלבוש חובה, כמו גם אופנה טריוויה מקורית, אשר אפילו לא מורגש בתמונה. עם זאת, זה בעזרת דברים כאלה כי מצב הרוח ונוחות נוצרים, שהוא מרכיב חשוב של התמונה. אחד הפריטים האלה הוא בגדים תחתונים של נשים - גוף. בתחילה, אביזר זה שימש רק בריקודי ספורט וספורט, שם היה חשוב להדגיש את האלגנטיות של הדמות ולפתוח את הרגליים והידיים. כיום, המעצבים מציעים את הנושא של תחתונים עבור תמונות היומיום, כמו גם עבור שמלות רומנטיות הערב.

הפופולרי ביותר הם כותנה ובשילוב עם מודל גוף תחתון סינתטי. גופים אלה נוח לשימוש תכוף. הוספת לתמונה היומיומית של אביזר כזה עושה תחתונים בלתי מורגש, מה שמאפשר ללבוש בגדים הדוקים הדוקה צמוד ללא כל אי נוחות.

היפה ביותר הוא תחרה התחתונהגוף תחתונים. מודלים כאלה מתאימים באופן מושלם מתחת לבגדים עבור פגישות רומנטיות, וגם עבור שמלות ערב. בנוסף, הגוף עם תחרה יהיה גם להשלים את שקוף שקוף תמונות. אפשרות זו לא רק מעטר את בעליה, אלא גם מדגישה נשיות, עידון ואלגנטיות.

איך ללבוש תחתונים הגוף?

קניית גוף תחתונים יפה, אתה צריךיודע איך ללבוש את זה. סטייליסטים מציעים היום ליצור תמונות בהתאם לדגם. בכל מקרה, אנשי מקצוע ממליצים לא להסתיר לחלוטין תחתונים מתחת לבגדים. מודלים פשוטים כותנה מושלמים עבור כל יום bows עבור מכנסי ג 'ינס, מכנסיים או חצאיות. ב התלבושת על הגוף תלבושת התלבושת יכול להיות המרכיב העיקרי. מודל קפדני של גוף תחתונים עם צווארון מושלם משלימים את המשרד ואת התמונות העסקיות.

תחתונים bodi1

תחתונים

תחתונים

תחתונים

תחתונים

תחתונים

תחתונים

תחתונים

הלבשה תחתונה