תחתונים לה פרלה

למרות העובדה כי תחתונים מתחבא תחתבגדים בחייו של כל אישה, זה ממלא תפקיד מיוחד. הודות לו, האישה של אופנה תרגיש בטוחה וסקסית או להרגיש לא נוח ומסורבל. זה קובע את הטון רוח, כך שאם אנחנו מדברים על דברים איכותיים, הדבר הראשון שווה להזכיר על תחתונים La Perla - המותג, שנוסד ב איטליה ב 1954.

עדה מזוטי, הבעלים של המותג, הפכהחלוצה בשימוש של לייקרה קרפ ביצירת מופת שלהם. וכמובן, זה אלסטי ונוח בחומר גרב מיד העריך את הנשים של אופנה באיטליה, ולאחר מכן את כל העולם.

הלבשה תחתונה יוקרה לה פרלה

שם המותג המדהים מתרגם"פרל", ואכן, מוצריה עולים בקנה אחד עם תיאור זה. צורות מעודנות וחומרים איכותיים מאפשרים לאשה מכל סוג שהוא להרים את הדגם האידיאלי. העיצוב המקורי, משלימים את מיטב המשי, תחרה הכבד מעולה רקמה טול, הופך את המודל ממש משמים עבור חצי יפה של האנושות. ואת השילוב של הגישה המסורתית וטכנולוגיות חדשניות לאפשר למעצבים ליצור ערכות מדהים.

להפגין קסם נשי וחסד יכול להיותגם בחליפות רחצה לה פרלה. מודלים בלעדיים, מתוחכמים ומרהיבים של בגדי ים נראים כמו שמלות ערב עם רקמות, וילונות משוכללים ותפאורה עשירה. וכן מגוון רחב של דגמים מאפשר יפיפיות להעריך את כל המותרות של הבית האיטלקי אופנתי.

בנוסף תחתונים, את הסימן המסחרי לה פרלה מתמחה בביצוע בגדים לשאת רומנטיקה לפלרטט, נותן אמון האישה היופי שלהם.

תחתונה לה פרלה

תחתונה לה פרלה 2

תחתונה לה פרלה 3

תחתונים לה פרלה 4

תחתונה לה פרלה 5

תחתונה לה פרלה 6

הלבשה תחתונה לה פרלה 7

הלבשה תחתונה לה פרלה 8

הלבשה תחתונה לה פרלה