פיג 'מה חד קרן

מהילדות מאוד, כל אחד מאיתנו רצה לפחותלרגע, ימצא את עצמו באגדה, בעולם פנטסטי, שבו כל החלומות שלנו מתעוררים לחיים, הלא מציאותי הופך למציאות. ולתת הספקנים לומר שזה בלתי אפשרי, כי זה טיפשי לבזבז את הזמן שלך על משהו שלעולם לא יהפוך למציאות. אלה שעדיין מאמינים כי אפילו היום הרגיל ביותר יכול להפוך לקסם, הם יודעים: זה דורש כל כך מעט. האגדה מורכבת מדברים קטנים ואחד המרכיבים שלה יכול להיות בגדים רגילים. במיוחד אם זה פיג 'מה עם תמונה של חדקרן חמוד, עצם מי יכול למלא אפילו את הרצונות הסודיים ביותר.

פיג 'מה של נשים, "Unicorn" או kigurumi

בהתחלה, בגדים יפים להפליא לשינהאת התמונה של הדמויות האהובות עליך מצוירת נוצר לילדים. לא כל כך מזמן, העולם ראה kigurumi, חליפה בגודל מלא שיכול לשמש פיג'מה ובגדים ביתיים. הדבר המעניין ביותר הוא כי ביפן בבגדים כאלה רבים לא מהססים להופיע ברחוב. יתר על כן, הצדדים מאורגנים, קוד הלבוש של אשר פיג 'מה מצחיק.

הדבר החשוב ביותר הכולל הוא זה בולא רק חם, נעים, אבל גם אתה מרגיש מושך. אז אם ברגע הבלתי צפוי ביותר מישהו בא לבקר אותך, אתה לא צריך לרוץ ברחבי הדירה בחיפוש אחר חבר עבור התאמת בגדים. על אתה תהיה המתוק ביותר בעולם של פיג'מה- costume בצורה של חד הקרן, היופי של אשר לא יכול רק להביא חיוך אפילו לאדם עגום ביותר.

ניואנסים קטנים

עבור היום, מה אתה רק לא נפגשיםפיג'מות - חד-קרניים: ובבטן בולטת, ובאוזניים גדולות, וקרן רכה ענקית על מכסה המנוע. כל זה, ללא ספק, מוסיף קסם מיוחד בגדים, אבל, אתה מבין, שינה זה לא יהיה נוח מאוד. על ידי מתן העדפה זה תחפושת, חשוב לזכור כי בו אתה בקושי יהיה מסוגל לישון בשקט, אבל בגלל פיג 'מה "חד קרן" עם כל הפרטים הרבים עדיף ללבוש כמו בגדים הביתה.

אם כבר אהבת את הפיג'מה הרגילה, המורכבת ממכנסיים וסוודרים, המעוטרים בתמונות קטנות של סוס מהאגדות, אז זה לא ימנע ממך להירדם.

חשוב לזכור את הבחירה הנכונה של החומר, משיצר בגדים לשינה. קודם כל, זה צריך להיות רקמה טבעית, בשל אשר העור לא לגרד, והגוף יוכל לנשום. אם הרכב הוא synthetics, אז התוכן שלה לא יעלה על 15%.

פיג 'מה

פיג 'מה

פיג 'מה unicorn3

פיג 'מה

פיג'מה

פיג'מה

פיג 'מות unicorn7

פיג 'מה

פיג'מה