חזייה לבני נוער

מאמר זה מתייחס במיוחד לאמהות אלהבנות מתבגרות, אשר כבר בשלה השאלה: "איך לבחור את החזייה עבור בני נוער?". לא בכדי שהמופת הוא כל כך פופולרי: "ילדים גדלים לאט, אבל גדלים מהר." זה נראה היה ילדה קטנה לאחרונה עם בובה קטנה עם הלחיים נפוחות, אבל עכשיו קשתות ודובונים שוכבים נשכח בפינה - הגיע הזמן לשינוי! מי עוד להחדיר את היכולת לבחור את התחתונים הנכון, איך לא אמא?

המשימה של אמא באמת אכפתיות לאמתגעגע לרגע שבו הבת מתחילה להפוך נער. אתה כנראה יהיה מופתע, אבל אם אתה שואל את מנוע החיפוש עבור הביטוי "חזיות עבור בני נוער", אחת התוצאות הראשונות תהיה קישור בפורום עם השאלה: "איך לספר לאמא שלי לקנות חזייה." לכן, לא משנה כמה אתה עסוק, תמיד מנסים לשמור על יחסי אמון עם בת גוברת - זה נהדר אם היא באה אליך עם הבקשה ביישן הראשון: "אמא, וזה הזמן בשבילי לקנות חזייה."

אז, באיזה גיל כבר יכולה בחורהצריך חזייה עבור נערה בגיל העשרה? בדרך כלל זה 12-13 שנים, אבל, כמובן, הכל כאן הוא מאוד אישי. עבור בנות עם גיל ההתבגרות המוקדמת, החזייה יכולה להיות חתיכת כביסה רגילה לפני. ויש גם בני נוער שאין להם הרבה צורך בחזייה במשך זמן רב, אבל, ככלל, אפילו במקרה זה הילד מבקש לקנות חזייה לפחות כי כולם כבר לובש את זה. גם אם אתה חושב כי במקרה שלה פרט זה הוא מיותר לחלוטין, לא לצחוק ולהימנע מלהגיב על "פצעונים" - בני נוער הם פגיעים מאוד. עדיף לקנות דבר, שאולי, לא יהיה צורך על ידי ילד, מאשר לקלקל עם זה אמון, מערכת יחסים כנה. תן הבת עצמה לנסות ולהחליט אם היא צריכה חזייה בגיל העשרה או לא.

תיקי נוער

אז, איפה להתחיל כאשר בחירת חזיות לנערה בגיל העשרה? הקטן ביותר זמין מסחרית גודלחזייה - אפס, ההיקף החזה צריך להיות לפחות 65-68 ס"מ.אם יש עדיין כזה החזה של הילד, אתה יכול לשים לב אלסטיות צמרות. עכשיו הם זמינים באופן נרחב למכירה, אבל האפשרות האידיאלית - תחתונים חלקה עשוי חולצת כותנה רכה.

נסו לא לקנות עבור בני נוערחזיות של דגמים מבוגרים - מעדיפים פשתן, המותאמים לפיזיולוגיה של הילדים. חזיות עם עצמות וממוקמות כוסות הם לא בשבילם! יבוא עוד זמן של ערכות מיני, ועכשיו זה כרוך microtraumas של בלוטות החלב, וזה מסוכן מאוד בזמן היווצרותם. הדבר החשוב ביותר - הקפד לוודא כי החזייה עבור נער תמיד מתאים לגודל בפועל, השתנה כמו השד גדל. זה הכרחי כדי ליצור את הטופס הנכון של בלוטות החלב. ולתת עדיפות תחתונים עם רצועות - חזיות ללא תמיכה יכול לצבוט את בלוטות הלימפה.

אופנה היא נפלאה, אבל הדרישות הבסיסיות שצריך להיות מודרך בעת בחירת חזייה העשרה הם:

  • חומר מבדים טבעיים, רצוי, חלקה;
  • חזיות לנערות

  • גודל נכון: החזייה לא נדבקת לגוף, השד אינו תלוי על הכוסות;
  • נוחות ונוחות ללבוש: החזייה צריכה לתמוך בחזה, אבל זה לא צריך להפריע תנועה, נשימה.

לכן, העצה שלנו - להקצות זמן לטיול עםהבת בחנויות כדי לא למהר למדוד גרסאות שונות של חזיות עבור בני נוער לבחור עם זה בדיוק לא רק מספק את כל הדרישה של הבחירה הנכונה של תחתונים, אבל גם רצון הילד שלך. ואתה יכול לסיים את הטיול עם מסיבת תה בבית קפה עם עוגות ושיחה כנה של שני אנשים קרובים מאוד.