איך להיות emo

כמחאה על הדוגמות של החברה הצרכנית ב 20המאה התעוררה תת תרבות נוער שונה כי בדרך כלל להפחיד הורים של בני נוער, במיוחד למי הם מזועזע צופים בה reincarnating ילד. זה לא תמיד נכון וצודק: ראשית, עליך להבין את המהות של קורס נוער, לדבר בפתיחות עם הילד שלך, ואז להסיק מסקנות. נוער מודרני אחד כזה תת תרבות Emo מקורו בשנתי ה -80 במערב ויש לו כיוון מוסיקלי מיוחד קרוב פאנק. כמו כל תנועות נוער אחרות, היא מאפשרת לצעירים לבטא את עצמם בעזרת בגדים, תסרוקות, מוסיקה.

emo תמונה

בגדים אימו בדרך כלל באים לידי ביטוי בשני מנוגדיםצבעים, לרוב, הוא ורוד ושחור. חולצות טריקו, חולצות עם הדפסים בהירים, נעלי סמרטוט, חותלות פסים או סקיני ג'ינס, חגורה רחבה עם ניטים, תיק כתף - זה דימוי טיפוסי של נער emo. תוכל להשלים את המפץ המלוכסן שלה, סיכות תינוק וקשתות בבנות שלה שיער, עור חיוור ועיניים בהירות צבועות. בני נוער המזהים עצמם שחבורה זו, לא רע חלים על מַדקֵר פירסינג בכל עצמו כי תהיה מספיק דמיון ותעוזה. המוזיקה שהם מקשיבים emo, ניתן לייחס בבטחה אל ההארדקור-פוסט פאנק פופ, אבל המהות של שירים, אחד - אהבה, כאב ומוות.

איך להיות emo?

אם אנו מאמינים נציגי תת, ב- EMO -זה, ומעל לכל, את המצב הפנימי של הנפש האנושית. וכדי לצלול לתוך העולם שלהם, יש מעט מאוד ללבוש בגדים מתאימים זמירה שולית. בני נוער לתת ייעוץ פשוט ותמים למדי על איך להיות קרב emo ילדה או emo:

  • לא לפחד להביע את רגשותיהם בבכי מר, לצחוק בקול רם;
  • לא לסמוך על השקפותיו החברתיות;
  • להיות פתוח לאחרים, אבל זה עדיין חלק מהעולם הפנימי לעזוב איתו (כי זה מסמל מפץ, מכסי מחצית פן);
  • לעתים קרובות, והרבה תמונות;
  • להאזין למוזיקה המתאימה.

אם אנחנו מתקרבים לנושא ברצינות ולאלהיכנע מגמות האופנה, זה בתחילה להכיר טוב יותר את ההיסטוריה של emo-תרבות נוער, לקרוא בפורומים נושאיות, המוקדש לה, כדי להבין איך העולם הפנימי שלך דומה רעיונות ודעות של נציגי הזרם שחור וורוד.

סמלים emo האביזרים

כמו כל תת התרבות, יש תגובות שלהם,ספציפית רק להם, סימנים וסמלים. התכונות העיקריות שיכול לזהות את emo הנער בבטחה הם תייקו כתף, סט של אייקונים, צמידים צבעוניים או wristbands, חרוזים צבעוניים, ושל העליון של התמונה - דובון רך, אשר לעתים קרובות וקורע את הבטן היא תפורה בחוט גס.

מייחס emo

דמויות נחשבות גולגולת ועצמות מוצלבות emo, לב ורוד, אקדח שחור או ורוד, כוכב מחומש שחור על רקע ורוד.</ P>

emo פסיכולוגיה

כפי שצוין לעיל, הדבר העיקרי emo -ביטוי של רגש. לעתים קרובות, בנים ובנות של אנשים פגיעים ומדוכאים שחבורה זו. התחושה העיקרית שחיות emo - זה אהבה, עצב, בדידות. וגם, אם נער שואל: "מה אתה צריך לעשות כדי להיות אם?", ואז הוא צריך להתחיל לחשוב על הרגשות האלה, אם הוא מסוגל לחוות היום-יום שלהם. הוא האמין גם כי נציגי הנוער מסוגלים לזרום עמוק וחד להרגיש אמפתיה אמיתית.

הורים שילדם הצטרפה שחור וורודתת-תרבות, צריכה לזכור את היחס למעשה עשרה איימו לא לחצו עליו, ובכל מקרה לא מאשימה עבור בחירה כזו נועזת. השעה יבוא והוא יבין את נכונות החלטתו, ואולי פשוט "לגדול" מהדרך.