לבוש בית הספר לנערות

רצון טבעי לנערות בגיל העשרההגיל הוא הרצון להתבלט. בדרך כלל, בגיל זה, האמצעים להשיג את המטרה היא איפור, שיער ובגדים. עם זאת, הצורה ואת המראה דרישות שהוכנסו בבתי ספר רבים אינם מאפשרים fantasies בגיל העשרה כדי לדעוך ורבות הבנות מאוכזבות, לובש חצאיות, חולצות ומעילים כי הם לא אוהבים. במאמר זה נציג את המדים בית הספר באור שונה, מראה כי זה יכול להיות לא רק נכונה ונוחה, אלא גם מסוגנן, ו המקביל מגמות האופנה האחרונה.

מדים בית ספר אופנתי לבנות

בשנת 2013 הנוכחית, מעצבים הצליחו כבר להכתיב את המגמות העיקריות. אנו נבחר מהם לא רק רלוונטיים, אלא גם רלוונטיים בתוך בית הספר.

  1. צבע: צבעי פסטל, גוונים שחורים וכחולים, כמו גם לבן מסורתי.
  2. חשבונית: לקפל.
  3. הדפסה: האץ '.

שימוש רק כמה מגמות במודלים מסורתיים של בית הספר אחיד עבור הבנות, מכות אותם עם אביזרים נוספים, כל תלמיד תיכון יכול להראות את האינדיבידואליות שלו בבגדים, ובו בזמן, לא לגרום לזעם של המורים.

חצאית

הקולקציות של עונת הסתיו מלאות סגפןגרסאות בגדים, שצלליותיהן יהיו מעניינות לתלמידות. לכן, חצאית במדי בית הספר לבנות יכולה להיות לא רק עפרון חצאית קפדנית על הברך, אלא גם אורך אורך דומה. צבע החצאית עדיף שחור, כחול או אפור. עם זאת, חצאית נעימה של צבע בז 'יכול להיות אופציה מקובלת למדי עבור בית הספר. זה יכול להיות בתוספת עם הדפסה פשוטה, צלילים מושתק.

חולצה

במדים בית ספר אופנתיים לבנות, זה יהיה מעניין להסתכל חולצה של סוג חולצה. זוהי הוכחה נוספת לכך שהאופנה חוזרת, כי חולצות כאלה היו משוחקות על ידי אמהות של מתבגרים מודרניים.

גרסה נשית יותר של חולצות יהיו מודלים עםשרוולים פנסים או רצועות צוואר בצורת קשת. מגמה כזו כמו שפע של שיפון שקוף המשמש חולצות עבור המדים בית הספר אינו נחוץ.

שמלות

במדי בית הספר שמלות בנות לפעמיםהם מרכז תשומת הלב. בשנת 2013, צלליות קפדניות של שמלות רלוונטיות. עבור אחידות בית הספר, שמלות אחידות מקובלות, אך עם דגש על הצווארון. זה יכול להיות בעל צורה יוצאת דופן או להיות של צבע מנוגד. אם השמלה היא מונונית לחלוטין וסגורה לסגנון הקלאסי, תלמידי בית הספר יכולים לשים לב לאביזר בצורת צווארון או קישוט מתחת לצווארון. עם אביזרים אתה צריך להיות זהיר, הם לא צריכים להבהב עם כל הצבעים של קשת או נוצץ עם שפע של אבנים.

גם השמלה בבית הספר מדים לבנות ניתן להשלים עם סינר של צבע מנוגד או אפוד.

בית הספר לנערות 2

מדים לבית הספר לנערות 3

בית הספר לנערות 4

בית הספר לנערות 5

לבוש בית הספר לנערות

מדים בית הספר לנערות 7

מדים לבית הספר לנערות 8

בית הספר לנערות 9

בית הספר לנערות 10