תספורות לנערות

תספורות מודרניות אופנתי 2013 עבורבנות העשרה לא צריך להיות רק מעשי, כמו האימהות שלהם רוצה, אבל גם מסוגנן. אחרי הכל, נערה מתבגרת כבר גברת קטנה, שרוצה להיראות אטרקטיבי ויוצא דופן. אמא בגיל ההתבגרות יכולה להפוך לחבר או לדמותו של סרברוס, שחושב רק על ביצועי בית הספר. אבל זה לא קשור אליך, נכון? אז בואו להכיר את מה תסרוקות עבור נערות בגיל העשרה היום במגמה של האמנות הספרית של העולם.

שיער ארוך

שיער ארוך מפואר, מטופחתצא מהאופנה. הם נותנים לילדה קסם מיוחד ומסתורין קל. בנוסף, אורך מאפשר לך לעשות מגוון רחב של תסרוקות לפחות כל יום. התנאי היחיד הוא טיפול יומיומי, אחרת ראש שיק של סיכוני שיער להיות סוג של פקלי.

במגמה, בחריפות צורות מתבטאתקו. ללא שם: בהחלט אפילו פוני, אשר מעט מכסה את הגבות, נותן קפדנות, אבל נערה בגיל העשרה לא כואב בכלל. הקצוות יכולים להיות כאורך אחד, ופרופיל בקפידה. במשך כמה שנים המנהיגות שלה כבר שומר התספורת שלה עבור בני נוער. ואם היה זה תספורת מוקדמת יותר של בנות, היום הוא הושאל על ידי גברים צעירים עם תספורות מוארכות. לגרסה ללא באנג יש גם את הזכות להתקיים. החוטים המסגרת את הפנים עשויים להיות שונים בכמה מילימטרים ואפילו סנטימטרים (השפעת שיער "קרוע").

שיער באורך בינוני

עבור אורך זה, האפשרויות הנפוצות ביותר הן:זהו ריבוע, שעועית זנים שלהם. אלה התספורות לספק הזדמנויות גדולות עבור ביצוע תסרוקות יפה עבור בנות בגיל העשרה עבור כל יום. תספורות כאלה מעולה עבור בני נוער נראה עם המפץ (עם לחתוך אפילו או אלכסוני). חבטות קשת קלאסית אינן מוותרות על עמדות. שימו לב לתסרוקות הא-סימטריות. זה פתרון מצוין לנערות נועזות שלא מפחדות מניסויים. זה סוג זה של שיער מעת לעת מראה אוהדי פופ דיווה ריהאנה.

אם השיער אינו מספיק נפח טבעי, תספורת קרועה עם הדמות של כובע על הראש יהיה להתמודד עם משימה זו. כך התמונה תהיה שובבה ומרדנית.

שיער קצר

Zadornye ופשוט באריזת תספורות קצרותעבור בנות בגיל העשרה, הן יתאימו לנערות קצרות ודקות שמובילות אורח חיים פעיל. היום, התספורת הכי פופולרי הוא פיקסי. כובע השיער הפרוע משתלב בצורה מפתיעה עם האזורים הקצרים והזמן הזעירים קצוצים.

להשרות תספורות קצרות זה תענוג. ישנן אפשרויות רבות כל כך מוסים, ג'לים, מייבשי שיער שימושיים. שיער מקורי נראה על שיער קצר, הניח עם ג'ל ומייבש שיער נחיר אצבע. מכוון כיוונים שונים, גדילים דקים - זה מסוגנן, והכי חשוב - חדש, כי זה לא סביר לעשות פעמיים את אותו סגנון.

סימפטומים ארוכים סימטריים עם תספורת קצרהנראה מרשים. אם המפצים הם שקוע או פירסינג, ואז הסביבה יסתובבו בהפתעה נעימה. רק לא להגזים זה כדי לא להיות כמו תוכי!

לסמוך על אנשי המקצוע

תספורת טובה שנעשתה על ידי איש מקצועהורים, לעתים קרובות לא יכול להרשות לעצמו תלמידה הממוצע. אם אתה רוצה את הבת שלך בסופו של דבר לראות מה היא חלמה על הראש שלה, לכתוב אותו מספרה מוסמך עובד בסלון. סגנון ויופי, כידוע, דורשים הקרבה. במקרה זה - חומר, אבל את האושר הקרינה על ידי הבת, יהיה הפרס שלך!

תספורות עבור בנות נוער 1

תספורות לנערות 2

תספורות לנערות 3

תספורות לנערות 4

תספורות לנערות 5

תספורת לנערות

התספורות לנערות

תספורות לנערות 8

תספורות לנערות 9