נעליים עבור בני נוער

תמיד היה קשה לבחור נעליים של ילד. זה הכרחי ואת גודל כראוי להרים, סגנון, ולהביא בחשבון המלצות של אורתופדים. באשר נעליים עבור בני נוער, זה אפילו יותר קשה לבחור. בנוסף לכל האמור לעיל, אתה גם צריך לקבל את הסכמת הילד. ולעתים קרובות הוא אוהב את המודלים האלה שלא ניתן לכנותם נעליים אורתופדיות לבני נוער. והבעיה בבחירת הנעליים היא הסיבה לחילוקי דעות נוספים בין הדורות.

איזה סוג של נעליים צריך בני נוער?

לכן, ההורים צריכים להתייעץ תחילהעם ילדו, אילו נעליים הוא רצה לקנות לעצמו. אם אתה מוגבל האפשרויות הפיננסיות, אז לא לקנות זוגות רבים של נעליים של מטרה פונקציונלית אחת. רגלו של נער צומחת במהירות, ונעליים, היא בדרך כלל צומחת מוקדם יותר מזה שהיא מתעלפת. לכן, זה אופטימלי יש זוג אחד של נעליים עבור כל מקרה.

כמו נעלי ספורט עבור בני נוער יכולללכת על נעלי התעמלות ונעלי ספורט לבנים, או מוקסינים לבנות. בעת בחירת נעל ספורט העשרה, לצפות נוכחות של כריות ריפוד, אשר להפחית את הנטל על עמוד השדרה בעת הליכה וריצה.

תשומת לב מיוחדת עבור נעלי בית הספר עבורנער. הוא ילך בה במשך כל יום הלימודים, נעליים מסוגננות כל כך במקרה הזה לבני נוער לא מתאים. עבור בית הספר עדיף לבחור נעליים מחומרים טבעיים וקל משקל. אם לבית הספר יש את ההזדמנות ללבוש נעליים להחלפה - בסדר! לכן, במהלך התרגילים, הרגל של הילד לא להזיע ולא להתעייף.

רבים תוהים אם הוא מתאים לבני נוערנעליים עם עקבים. אנחנו עונים. מתאים! ולא רק לבנות, אלא גם לבנים. עקב קטן נמצא כמעט בכל הנעליים האורתופדיות בגיל העשרה, כלומר, עקב בנעליים כאלה מותר. שאלה נוספת היא, כמובן, את גובה העקב הזה. בעת בחירת, בצע את הכלל פשוט: "פחות - יותר טוב." כן, וכמעט כל הנעליים, אפילו אופנה, מגיע עם עקב קטן.

נערה מתבגרת יכולה ללבוש נעלייםעקב גדול. אבל קודם עליך להסביר לה כי נעליים כאלה שחוקות רק במקרים מיוחדים (בחופשה, למשל), ואתה לא יכול ללכת בה כל יום. זה מזיק למחזור של אגני האגן. נעלי החורף צריך להיות על סוליות גומי, עם מגיני טוב. זה יגן על הילד שלך ליפול על הקרח מקבל נפגע.

היכן לקנות נעליים לבני נוער?

מקום פופולרי מאוד לקנות נעלייםשוק. אבל לא היינו ממליצים לקנות נעליים לילדים ומתבגרים שם משתי סיבות. ראשית: נעלי העשרה מסוגנן בשוק אינם למכירה. ובשביל ילד בגיל העשרה בעת רכישת נעליים, קריטריון זה הוא מאוד חשוב. שנית: כאשר קונים נעליים בשוק, אתה לא יכול להיות בטוח שלה איכות. גם אם מצאת שם נעליים מיצרן ידוע ואמין, אז אף אחד לא ייתן ערובה כי זה לא מזויף. עם השימוש הפעיל שלה (אשר בני נוער באמת לעשות), זה יכול פשוט להתמוטט. שלא לדבר על העובדה כי נעליים כאלה אתה לא יכול לסבול אפילו את הפגישה הראשונה עם שלולית. ואתה צריך לקנות זוג חדש.

לכן, עדיף לבחור נעליים בחנויות מיוחדות אחרי הכל. בנוסף, בחנויות עם מוצרי ילדים אתה יכול לקנות לעתים קרובות ונעלי נוער.

להורים רבים יש ספקותבנוגע לגודל הנעלה לבני נוער. במיוחד אם אתה מתכנן לקנות נעליים מיובאות יקר. הגודל של זה מיובא גם, ואת העם שלנו הם לעתים קרובות לאיבוד. לכן, אנו מציעים לך להכיר את גודל הרשת של הנעליים עבור נער. זה מראה נעליים עד 39 גדלים. נעליים בגדלים גדולים כבר לא נחשב בגיל העשרה.

ארה"ב בריטניה אירופה רוסיה ואוקראינה
1 13.5 31.5 31.5
1.5 1 32 32
2 1.5 32.5 32.5
2.5 2 33 33
3 2.5 34 34
3.5 3 34.5 34.5
4 3.5 35 35
4,5 4 36 36
5 4,5 36.5 36.5
5.5 5 37 37
6 5.5 38 38
6.5 6 38.5 38.5
7 6.5 39 39