תת-עור

לעתים קרובות מאוד ברחובות אתה יכול לפגוש צעירים,קורא לעצמו גלוחי ראש. את המילה "skinhead" ניתן לחלק את שני "ראש העור" אנגלית ומתרגם אותו כמו "ראש מגולח". בהשוואה לתנועות לא רשמיות אחרות, לנציגי תת-תרבות זו יש את האידיאולוגיה המורכבת והמפותחת ביותר.

לצערי, הצעירים של היום איבדו את זהאת המטרה האמיתית שהמייסדים של תרבות זו נשאו. וכיום רוב גלוחי הראש דבקים בתפיסות גזעניות נוקשות, לעתים קרובות אובססיבית לפשיזם ולאומנות. אמנם, יש גם קבוצות שדבקות באידיאולוגיה של שלום, אנטי-פאשיסטית יותר.

הנה רשימה של הכיוונים הנוכחיים של זרם זה:

  • גלוחי ראש מסורתיים - הופיעו בתגובהסטיות מן העור המקורי של התרבות, כדוגמה, הם עצמם לשים את מייסדי הנוכחי. גלוחי ראש מסורתיים מקשיבים למוסיקה בסגנון של סקא, רגאיי, רוק (כל שאר הכיוונים מעדיפים רוק ומוסיקה פטריוטית);
  • S.H.A.R.P. - ראש הגזע נגד דעות קדומות גזעניות - כיוון זה נגד דעות קדומות גזעיות;
  • ר. - Red & אנרכיסטים Skinheads - נציגי אלה תומכים ברעיונות של סוציאליזם, קומוניזם ואנרכיזם;
  • נרות - גלוחי ראש - נאצי - גלוחי ראש - בונהד - בודהד (המכונה גם "גלוחי ראש" ימניים) - מטיפים לרעיונות לאומיים-סוציאליסטיים, ימניים וימין-קיצוני על פוליטיקה וערכים אחרים;
  • ישר Skinheads קצה - sXe Skinheads - אנשים שחושבים כי הרגלים רעים כמו שתייה, עישון התמכרות לסמים הם רעים. קבוצה זו היא אורח חיים בריא.

איזה גלוחי ראש נראים?

1. סימנים מובהקים של גלוחי ראש:

  • "צלבים קלטיים" (תמונת הצלב המוצב במעגל);
  • צלב קרס גרמני קלאסי;
  • גולגולת ועצמות.

2. לבוש של גלוחי ראש. ההעדפה לסגנון הצבאי היא "צבאית" - הכל כדי שיהיה נוח לנוע. גם בוטס, בדרך כלל, צבא על סוליות עבות. מאז שהתחלנו נעליים, אני שם לב כי צבע השרוכים הוא בעל חשיבות לא קטנה. על ידי השרוכים אתה יכול לקבוע את השייכות לכיוון מסוים.

3. תסרוקות שיער. כפי שכנראה ניחשתם - זה ראש מגולח למשעי, אבל מותר לו רק תספורת קצרה.

4. קעקועים של גלוחי ראש. נושאים של קעקועים הם מגוונים מאוד.

תסרוקות של גלוחי ראש

זה יכול להיות גם כתובות וקיצורים, ודפוסים רגילים. חלקם מוחלים על גוף של קעקוע בצורת צלב קרס פשיסטי או כל שרטוטים אחרים של נושא גזעני-נאצי.</ P>

האידיאולוגיה של גלוחי ראש

רוב גלוחי הראש הם גזענים ולאומנים, ומכאן כל מה שמלמד הוא האידיאולוגיה העיקרית שלהם: אהבת נציגי האומה שלהם, תרבותם ושנאתם לאחרים.

ובכן, בסופו של דבר אני אענה על השאלה "איך להיותגלוחי ראש? ". אם אתה קרוב ברוח האידיאולוגיה של עורות, ואז באומץ לשנות את התמונה שלך ולחפש את החברים שלך ככה. פשוט לא לשכוח שכל הפעולות שלך צריך להיות חוקי.