תספורות לבני נוער

אפילו ממש לפני 20-30 שנה, תספורותבנים בגיל עשר אין מגוונת במיוחד - כל הונחו יש קיצור מסודר שצמח שוב, מכסה את האוזניים, שיער, איים להביא לצרות רציניות עם הנהלת בית הספר. לעומת זאת, תסרוקות מודרניות לבני נוער לאפשר לצעירים לבטא את האינדיבידואליות שלהם במלואו להתבלט מהקהל. תסרוקת צריכה להתאים את התמונה בכללותה, על מנת לעמוד בדרישות של אורח חיים המשקפות את העולם הפנימי.

תספורת קצרה לבני נוער בגיל העשרה

המתאים ביותר עבור בנים המעורביםספורט. שיער קצר אינו מפריע תרגילים פיזיים, נופל על העיניים, לתרום קירור מהיר יותר של הקרקפת, וזה חשוב במיוחד בימי הקיץ. עם זאת, בנוסף מעשי, יש גם את הצד האסתטי של הבעיה - תספורות קצרות להדגיש את חוסר השלמות של הצורה של הגולגולת. התספורות הקצרות הנפוצות ביותר הן poluboks, אגרוף, טניס, מגרש משחקים.

וריאציה פופולרית של תספורות קצרות היאקנדי - כאשר נותר פוני מוארכים שוכב ישר או מסורק בצד אחד. תספורת זו היא אוניברסלית ולא יומרנית בטיפול. המוזרות של תסרוקות כאלה היא הצורך לתקן אותם לעתים קרובות, אחרת הם מאבדים במהירות את הופעתם.

דוגמנות תספורת לבני נוער

רב שכבתי, רב-תכליתי, אסימטריתסרוקות על שיער ארוך הן תכונות חיוניות של נוער יצירתי ונציגי תרבויות תת-פורמליות. בוצע על בסיס הקיצוצים הרגילים של ריבוע ושעועית. בנוסף תספורת בפועל עבור ביטוי עצמי, מתבגרים לעיתים קרובות להשתמש בצבע שיער, הדגשת גדילים בודדים או שינוי צבע של שיער בכלל. הבה נבחן בפירוט את המגמות האופנתיות בתספורת הנעורים לבני הנוער:

צביעה, צביעה, הדגשה. מתבגרים, המחפשים תמונה התואמת את השקפת העולם הפנימית, יכולים להתנסות עם צבע השיער, כפי שהוזכר לעיל. נפוץ במיוחד בקרב גברים צעירים הוא צביעה של גדילים בודדים בצבעים בהירים מדגיש. סוגים אלה של מכתים באמת לעזור להדגיש תסרוקת אופנתית מטופח, שיער בריא. אבל כדי לעשות את זה באמת נראה יפה, אתה צריך להפקיד אלה נהלים לאנשי מקצוע;
  • דפוסי. סלונים רבים מציעים שירותים כדי ליצור דפוסים על השיער וזה, כמו גם אפשרי, מסייע לנער להביע את האישיות שלו - אחרי הכל, דפוסים ניתן לבחור כמעט כל, בתוך אפשרויות הביצועים הטכניים, כמובן;
  • צמות, ראסטות. הם נמצאים בשימוש נרחב בקרב אוהדים של תרבות הראפ היפ הופ. Afrokosichki נראה מסוגנן למדי ולפעמים אפילו אלגנטי, פלוס כי הם יכולים להתבטל בכל עת. הראסטות הן צעד אחראי יותר, משום שהן נעשות על ידי ארוגים בשיער של חוט דיג ושריפתו. טיפול זה "עיצוב" הוא הקשות באופן משמעותי והדרך היחידה לשנות תסרוקת כזו היא תספורת רדיקלית. עם זאת, אם נער החליט לעשות צעד כזה, לא ללעוג לו, אבל לתמוך בניסוי.
  • שימוש של קיבוע שיערסטיילינג. כל מיני לכות וג'לים חדלו זה מכבר להיות בלעדיות לנשים. דוגמנות תספורת לפעמים פשוט לא יכול להיות מונח בלי להשתמש בהם.

תספורת אופנתית 2013 לבני נוער - בנים

בעונה אופנתית זו, חבטות ארוכות וישרות, מסורק מהחלק האחורי של הראש, גדילים מסגור את הפנים בצדדים, מפלגים רלוונטיים. תסרוקות אלה ניתן ללבוש כמו הניח כראוי, ו "פרוע".

באופנה ובגדילים ארוכים המבוססים על תסרוקות כאלה כמו ששון ושעועית. על מנת לתת את השיער מבטא מסוגנן, אתה יכול tous גדיל באמצעות ג'ל שיער.

תסרוקות לבני נוער 1

תספורות לבנים

תספורות לבנים

תסרוקות לבני נוער 4

תספורות לבני נוער 5

התספורת לבני נוער

תספורות לבנים

תספורות לבני נוער 8

תסרוקות לבני נוער 9