פאנקיסטים

כל האנשים שונים בתפיסת העולם שלהם, מאודלעתים רחוקות ניתן לפגוש אדם עם תמונה של חיים הדומים לשלך. בהשפעת ההורים, בתי הספר, הטלוויזיה, האינטרנט, לכל אחד יש דעה משלו על כל דבר, אשר לעתים קרובות שונה ממה חזק מנסים לכפות עלינו. ואם קבוצה שלמה של אנשים בו זמנית יש את אותן דעות ברורות על החיים, אז אנחנו יכולים לדבר על הופעתה של תת תרבות. בחברה הזאת, כללי החיים שלהם, הערכים שלהם, ההתנהגות, הסלנג, המראה. זה על התנהגות ומראה של תת-תרבות, כי הם שונים בתדירות הגבוהה ביותר.

בסוף שנות השישים - תחילת שנות השבעיםבמאה האחרונה באמריקה, באנגליה, באוסטרליה ובקנדה, אחת מתת-התרבויות הצעירות הבלתי פורמליות - פאנקיסטים - התעוררה. למילה "פאנק" היו משמעויות אחדות: אישה של התנהגות "קלה", אסירה בדרגה נמוכה יותר, שפה פוגעת. ואז בשנים 1975-1976 בארצות הברית הופיעו קבוצות מוסיקליות שהגדירו את דרך החיים ואת היצירתיות שלהם, כמו פאנק - זבל, לכלוך. היתה תנועת פאנק, שתפקידו העיקרי היה השמדת כל מיני סטריאוטיפים ומסגרות באמצעות תוקפנות. הסיסמה העיקרית של פאנקיסטים היא "אני שונאת". הם שנאו הכול, מקרוביהם לחברה כולה. הם כינו את עצמם "פרחים בפח האשפה", היו להם לבן עם שחור, נקי מועדף מלוכלך, מוות חיים. העקרונות העיקריים של הפאנקים היו: "אין עתיד" ו"חי מהר, צעיר ".

איך להיות פאנק?

אם יש רצון להיות פאנק, בתור התחלהללמוד את ההיסטוריה של תנועת הפאנק, כי אם אתה עושה את התספורת של אירוקואס, לובש ג'ינס קרועים, אבל לא יודע למה הופיעו המאפיינים הפאנקיים האלה, זה יהיה רק ​​מסכות, לא יותר. הפושעים אינם מצייתים לנורמות ציבוריות, אלא מפגינים דרך חיים חלופית, כולל הופעתם המזעזעת, המיועדת להלם לאחרים. המראה שלהם מדבר על הרצון להתבלט מתוך "קהל אפור". חליפת הפאנק היא תערובת של בגדים קרועים בכוונה מ"יד שנייה", מדים צבאיים משוחררים, עור שחור וזכרונות זולים שונים.

תסרוקת פאנק - זה ייחודיהתכונה שבה הם נבדלים ביותר, הנפוץ ביותר של תסרוקות הוא Iroquois. זהו ויסקי מגולח ומסרק אנכי בלכה, צבוע בצבעים שונים. תסרוקות בסגנון של פאנק - זה גם תסרוקות מוהיקנים, זבל, כובעים. כדי ליצור תסרוקת פאנק, אתה צריך יותר של הדמיון שלך ואת הטירוף, ואתה תהיה בלתי נשלט! איפור פאנקיסטים כמו פרצופים מוקרנים תיאטרליים, שפתיים שחורות וצללים, לכה מסמר שחור, חודר על חלקים רבים של הגוף.

זנים של פאנקיסטים

פאנקיסטים, כמו תת-תרבות, מתחלקים לסוגים כאלה:

  • "זוהר" - טהור, לא מעשן, לא שותה;
  • "רגיל" - ללבוש רק בגדים פאנק, אבל בחיי היומיום מתנהגים כמו אנשים רגילים;
  • "מוריד" - אלמנטים מלוכלכים, מעושנים, ספוגים, בורים ותוקפניים;
  • "Cyberpunk" - פאנקיסטים, הופיע תחת. השפעת הטכנולוגיה המודרנית וסרטי הפנטזיה, נבדל בסגנון עתידני בבגדים ובדימוי;
  • תסרוקות בסגנון פאנק

  • "חינם" - אנשים בקיאיםאידיאולוגיה ותפיסת עולם של פאנקיסטים, הם לובשים את הבגדים שהם רוצים, עושים מה שהם רוצים, הם חיים לפי החוקים שלהם, אבל הם לא מפריעים לתרבויות אחרות. אבל, למרבה הצער, יש מעט מאוד "פאנקיסטים" כאלה.

מה עושים הפאנקים?

אחת הפעילויות העיקריות של פאנקיסטים היא מוסיקה, הם כותבים מוזיקה פאנקית ומשחקים אותה, הם אפילו מתקינים פסטיבלים וקונצרטים, הם יכולים לייצר מגזינים למוסיקה עצמית.

ההבדל העיקרי בין פאנקיסטים לבין אנשים אחרים הואהכחשה ואי הכרה של כל רשות, ולכן, כל עוד יש כוחות להכתיב להם את חוקי המוסר, תהיה גם תת תרבות של פאנק.