איך להיות היפי

כאשר אתה פוגש ברחובות נציגי זהבלתי פורמלי, הוא הופך מיד ברור מדוע הם נקראים "ילדי פרחים". הבגדים שלהם בהירים ומנומרים, השיער שלהם ארוך, רופף. במהלך הופעתם ואורח חייהם, היפים מדגישים עד כמה חשוב להם הקשר לטבע, לאהבה ולחופש.

לתת-התרבות של ההיפים יש היסטוריה עשירה. מקורו באמריקה בשנות השישים, הוא התפשט ברחבי העולם, השפעה משמעותית על תחומי החברה השונים. תנועת הנוער ההיפית כללה בעיקר בני נוער וצעירים מתחת לגיל 25. בעיקר היפים הפכו ילדים ממשפחות עשירות אשר היתה הזדמנות לנסוע הרבה, לעסוק יצירתיות וכל מה שמעניין אותם, במקום לפתור בעיות היומיום היומיומיים. אנשים אלה דחו את כל ערכי המעמד הבינוני, משום שהפילוסופיה של ההיפים היתה הרצון לחופש ואהבה, כאות הברכות הגבוהות ביותר של עולמנו.

עם ההפגנות ההיפי החלו נגד המלחמהתנועה גרעינית. נציגים של תת-תרבות זו דיברו גם על זכויות בעלי-חיים, למען זכויותיהן של נשים, ילדים ואדם בכלל. היפים חווה כל מיני "קוריוזים", וזה נפתח עבור צמחונות העולם, המטבח, תורתו הרוחנית של עמים שונים של העולם. עידן ההיפי השפיע על ההפצה הנרחבת של אמצעי מניעה ואופנה (ג'ינס, חולצות טריקו, מכנסיים קצרים, חצאית מיני, בגדים אתניים) והפך לדחף להולדת התנועה נגד הגלובליזציה.

איך נראים ההיפים?

תת תרבות זו, משפיעה באופן משמעותיהמציאות המודרנית והולידה ענפים רבים, לא נעלמה עד עצם היום הזה. המבקשים להצטרף לתנועת הנוער הזאת, בנוסף להיותם אנשים רומנטיים ויצירתיים, צריכים לדעת גם על התכונות החיצוניות של נציגי התרבות ההיפית:

    איך להתלבש היפי

  1. איך להתלבש היפי? ג'ינס הם הבגדים האהובים עליהם. בדרך כלל זה מכנסיים או ג 'ינס ז' קט. קפוצ 'ונים של צבע בלתי מוגדר מוכרים גם בשימוש. לבוש ניתנת צורה של "רפיון" עם כתמים בהירים ושפשופים. על הצוואר, היפים יכולים ללבוש תיק עור קטן. הלבוש מעוטר לעתים קרובות עם רקמה, קישוט, חרוזים.
  2. תסרוקות היפי. משימה בלתי אפשרית היא לפגוש את ההיפיםשיער קצר. שיער ארוך, מסורק עבור פרידה מכוסה תחבושת דקה, היא התספורת הנפוצה ביותר. גברים לעיתים קרובות לגדל זקן. הוא קרוב יותר לטבע ונותן דמיון כלשהו לישוע המשיח.
  3. "פרסות" היפים. עדיף תכשיטים תוצרת בית עשוי חרוזים, עור או עץ. צבע של "baubles" גם נושאת עומס סמנטי מסוים.
  4. מה ההיפים מקשיבים? מוסיקה היפית היא רוק'נרול, רוק, פולק, בלוז ופסיכדלי.