תת-וניל

לאחרונה, את שורות תנועות הנוערמחדש עם סגנון חדש, נציגי אשר הם אך ורק בנות. תת-תרבות זו נקראה וניל. אנו יכולים לומר כי סגנון זה בא הודות לבלבול של שני כיוונים - emo וזוהר. בנות וניל אוהבת לבכות ולתאר נשמה טרגית נשמה, אבל עם כל זה לא ביישן מן הזוהר. ככלל, וניל לגדול במשפחה של הורים אמידים - זה אולי התכונה העיקרית שלהם. יש לציין כי הנערות הללו רגישות ורגשיות למדי, הן חיות בעולם רומנטי ומנסות ליישם את התמונות האהובות עליהן.

איך להתלבש וניל?

נערות מודרניות רבות, בגילאי 12 עדבן 16, כיוון הנוער החדש אינו נותן מנוחה, והעיקר מתעלל בשאלות - מאשר ונילס נבדלות מהנערות הרגילות וכיצד להפוך לאחת מהן? להיות נציג של תנועה זו היא פשוטה למדי, כי את הסגנון של וניל יש מספר תכונות אופייניות המתבטאות השיער, בגדים, וגם בצורה של התנהגות.

נערות וניל מעדיפות חולצות עםהדגל הבריטי, או עם הכתובות "אני אוהב אותך (ניו יורק, קפה, לונדון, ניו יורק, פריז)". נציגים של תת תרבות זו לעיתים קרובות ללבוש משקפיים כהים או משקפיים רגילים עם משקפיים פשוטים כדי לשמור על מראה "חכם יותר". כמו נעליים, בהתאם לעונה, וניל מעדיפים נעלי מגפיים, עקבים גבוהים או נעלי צבעוניות גדולות. באשר התספורת, זה בדרך כלל רופף שיער רשלני ו המפץ המכסה עין אחת או אוסף בחופזה התאספו אחידה של השיער. התמונה הסופית של וניל זה משלים את הזמינות של מצלמה מקצועית יקר, שדרכו הם מעבירים את מצב הרוח הרגשי שלהם.

איך לצייר וניל?

כדי לתת את רוך התמונה שלךעדינות, וניל כמעט לא להשתמש קוסמטיקה, כי הם לא שוחרי יופי מלאכותי. הבסיס של האטרקטיביות שלהם הוא טבעיות, טיפוח ו עידון. אבל אם עדיין יש איפור בשביל נערת וניל, אז בדרך כלל זה שפתון ורוד חיוור, זוהר קל על הלחיים ורצועות שחורות ארוכות.

מה הם מקשיבים לווניל?

כבר אמרנו גם את הוונילבחורה רומנטית אופקים צפויים להאזין לרוק ומוסיקה המועדון. הם אוהבים שירים כבר על אהבה נכזבת ועל רגשות, ולכן הם נוטים להעדיף מוסיקת פופ של כיוונים שונים. בין האמנים הזרים vanilki כמו Morcheeba, Sade, אמילי וולס, לנקה, ו זמפירה, Bahh Tee, Lil קייט, מקס, לוק דוג, מרסיי, Fleur - זה הדבר הטוב ביותר שמאזין אמיתי vanilka של אמנים רוסים.

מה הם קוראים וניל?

שלא כמו בני נוער מודרניים אחריםתנועות, וניל רוצה לקרוא ולהעדיף יותר את הספרות המערבית. יש להם על המדף אתה יכול למצוא כל ספר שיתאים לטעם עדין ועדין שלהם. אחד הסופרים האהובים ביותר על וניל הוא פאולו הפילוסופי קולו ואת Begbeder ציני.

מה אוהבים וניל?

זה כמו וניל

בנות וניל אוהב להתבלט מן הקהל ומנסה לשמור על מעמדם. לדוגמה, שתיית קפה ללא הרף עם סיגריה. הם נמשכים, כמו תהליך ההכנה של המשקה עצמו, מהטעם המשובח שלו. כמו עישון סיגריה עם טעם וניל, אך יש לציין כי ככל הנראה הם נמשכים יותר בקסמים עפו משם תלתל עשן, ולא את הטעם של ניקוטין עוצמה.

וניל אוהב לשבת בחלונות ענקיים על אדן חלון רחב ולהציץ למרחקים אינסופיים, ובלילה הם ישנים עם דובונים ומעריצים ענקיים של פרחים.

רוב הזמן הפנוי שלהם הםלבלות ברשתות חברתיות, שם הם מפיצים תמונות משלהם וכותבים ציטוטים מועדפים מהספרים האהובים עליהם. מכאן ניתן להסיק כי ונילס בחרו את הסגנון הזה לא לעצמם, אלא בעיקר לסובבים אותם, כדי להבחין בהם - בנות רכות ורומנטיות.