חורף כיף לילדים

ילדים רבים אוהבים את החורף ומחכים לו במשך שנה. זאת בשל מספר רב של חגים ויכולת לשחק בשלג. אבל לעתים קרובות מבוגרים לא יודעים מה אתה יכול לבדר את הילד שלך ברחוב בחורף, ואת ההליכה במהירות מסתיים. אבל משחקים חוצות בחורף נחוצים מאוד לחיזוק הגוף של הילדים.

יש הרבה משחקים חוצות של ילדים רוסיים המתקיימים בחורף ברחוב. על כמה מהם נדבר במאמר שלנו.

משחקי כדור שלג

כיף החורף הנפוץ ביותר לילדים. ישנן מספר אפשרויות, איך אתה יכול לשחק את זה:

  • לזרוק כדורי שלג אחד על השני;
  • לזרוק לעבר המטרה.

ילדים בוגרים יותר ישמחו לבנות מקלט מפני השלג, או אפילו מבצרים שלמים.

חורף כיף לילדים

חורף כיף לילדים

רכיבה עם שקופיות

אתה יכול לרכוב על מזחלות, מגלשים, פוליאתילןשעוונית עם שלג או גבעות קרח. לפני זה, יש צורך לערב ילדים בבנייה ושיפור של שקופיות (למלא במים, לאסוף אבנים אשפה, לעשות גידור או springboards). בעוד הילד הוא קטן, עדיף אם המבוגר יהיה לרכוב איתו. אם יש הרבה ילדים על הגבעה, אתה יכול לרכוב על זוג, רכבת או גזע.

חורף כיף לילדים 3

חורף כיף לילדים 4

מפלסים

ילדים בכל גיל יהיה מעוניין מאוד להכיר את עקבות בעלי חיים וציפורים, ולאחר מכן כבר ללמוד למצוא אותם על השלג.

המשחק "מסלול שביל" כל מאוד. כדי לעשות זאת, אתה צריך לרוץ או פשוט ללכת אחד אחרי השני, לא עוזב את המסלולים, כלומר, מנסה להיכנס לתוך להגדיר כבר.

חורף כיף לילדים 5

חורף כיף לילדים

דוגמנות של שלג

כמו גם מחול רטוב, בשלג אפשר עיוורכמעט כל דבר. כמובן, הדמות הפופולרית ביותר היא איש שלג, אבל אם אתה רוצה אתה יכול עיוורים, בעלי חיים או גיבורים מהאגדות. עם ילדים 2-3 שנים מתחילים לפסל pasochki פשוט עם דלי וצורות מיוחדות, ללמוד לגלגל כדורי שלג. כמו כן, ילדים לעיתים קרובות עובש טירות, מבצרים, גדרות או בתים שיכולים לשמש מאוחר יותר למשחק תפקידים או משחקים נעים.

חורף כיף לילדים 7

חורף כיף לילדים 8

ציור בשלג

אחת הפעילויות הבטיחות החמות ביותר לילדים מושכת על השלג. קיימות מספר אפשרויות לביצועו:

  • ציור על השלג עם מקל;
  • ציור צבעים על השלג עם מברשת;
  • ציור עם שלג צבעוני (אתה יכול להשתמש פחיות עם צבע או מים כהים מראש);
  • ציור עם המסלולים שלך (ידיים ורגליים);
  • ציור של גוף או משחק של "מלאכי שלג", בשביל זה אתה חייב ליפול על השלג על הגב שלך לצייר את הדמות בעזרת תנועות הידיים והרגליים, אבל זה אפשרי בתנאי שסרבל של התינוק הם עמיד למים;
  • ציור שלג על עצים, גדרות או קירות של בתים.

בתעסוקה כזו יש לראות, שהילד, לאחר שהתעניין מאוד בציור, לא הצטיין יותר מדי.

חורף כיף לילדים

חורף כיף לילדים 10

נחשי מי

יוצאים לטיול עם התינוק, במיוחד בפארק,יער או שטח, שבו שיחים ועצים רבים, ללמד אותו למצוא תמונות snowdrifts נוצר. עם ילדים גדולים יותר, אתה יכול לקחת כפתורים קטנים או חלוקי אבן ומשלימים את נתוני השלג בעיניים ובאף.

חורף כיף לילדים

כיף חורף לילדים 12

נושבת בועות

ילדים רבים אוהבים בועות סבון ולעתים קרובותלהתחיל בקיץ. וכמה תהיה השמחה, כאשר עם נשיפה איטית בחורף הוא יקפא, יהפוך כדור בדולח. זה מתקבל רק כאשר הטמפרטורה בחוץ אינה נמוכה מ -8 ° C.

חורף כיף לילדים 13

חורף כיף לילדים

משחק תפקידים משחקים

עבור ילדים מגיל 7, אתה יכול לארגןמשימות אמיתיות, עם מילוי משימות, מעבר קורסים מכשולים, תחרויות שונות. באופן עצמאי הם יכולים לשחק "שודדי קוזקים", "עיוור" ומשחקים חוצות אחרים, כללים ידועים זה מכבר.

כיף חורף לילדים

כיף חורף לילדים 16

בכל גיל, ילדים ימצאו את זה יותר מעניין לשחק,אם המבוגרים גם לקחת חלק במשחקים שלהם. לכן, לא לסרב להשתתף בחורף כיף של ילדים, זה מועיל לבריאות שלך ואת מצב הרוח.