ג 'ניפר לופז -

לעתים קרובות ילדים של סלבריטאים להיות נושאדיונים של עיתונאים ושל העיתונות הצהובה. הפפראצי מוכנים לתת מיליונים כדי לעשות לפחות כמה תמונות, והעורכים של כתבי עת פופולריים הם נדיבים להפליא אפילו לשתי שורות. עם זאת, לא כל הכוכבים לשים את ילדיהם להציג. אחת מהן היא הזמרת והשחקנית האמריקאיות המפורסמות ג'ניפר לופז, שהצליחה להסתיר את התאומים שלה כמעט שש שנים.

בשנת 2008, כוכב לכאורה מאושרזוגות ג 'ניפר לו מארק אנתוני נולדו המיוחל מין המין התאומים מקס ואמה. באותו זמן, רבים הניחו את הזמרת על הזמרת ללא ילדים. כמה מהם המשיכו לתהות אם יש ילדים מג'ניפר לופז. אחרי הכל, הכוכב המדהים היה מסוגל ללדת ילדים רק בגיל שלושים ושבע. בנוסף, לופז הוכיח להיות סקסי ונלהב, מה שהקשה על האמונה במערכת יחסים ארוכה של הכוכב עם גברים בכלל, ואפילו על נישואים ודיבור משפחתי ולא הלך.

למרבה הצער, המשפחה של ג 'ניפר לופז ומארק אנתוני נמשך רק שש שנים, לאחר מכן הזוג הכריז על גירושין. אבל הזמרת לא שללה מאביה של ילדיה את הזכות לראות תאומים.

ג 'ניפר לופז עם ילדים

הילדים של ג'ניפר לופז ניתנו לכוכב חזק מאוד. ללדת ולידה תאומים כבר מעשה גבורה. ועדיין צריך לגדל ולגדול. בנוסף, מקס ואמה פשוטו כמשמעו, מלידה של הכרזה על עצמם כעל נער אמיתי וחוסר שקט. אף על פי כן, כפי שג'יי לאו אומרת בעצמה, כל הדמעות והעצבים שהיא בילתה בשנים הראשונות לאחר הלידה השתלמה עם כמות בלתי מוגבלת של אהבה וחיבה שקיבלו מילדיה האהובים. ג 'ניפר לופז מבלה הרבה זמן עם הילדים, למרות עומס העבודה הכבד של הצילומים.

ראה גם
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים
  • חופשה צרפתית Dzhennifer לופס ו Aleksa Rodrigesa

לעתים קרובות תאומים ללוות את אמם לסיור, אם כי לעתים קרובות מידע זה מוסתר מן paparazzi.

ילדים ג 'ניפר לופז

ילדים ג 'ניפר לופז

ילדים ג 'ניפר לופז 3

ילדים ג 'ניפר לופז 4

ילדים ג 'ניפר לופז 5

ילדים של ג 'ניפר לופז

ילדים של ג 'ניפר לופז 7

ילדים ג 'ניפר לופז 8

ג 'ניפר לופז