ילדים

עדיין יש לה מיליוני מעריציםשלום, אבל הנאמנים והאוהבים ביותר הם רק שניים - בניה. רבים אפילו לא יודעים אם יש ילדים מאודרי הפבורן, כי הם אישים לא ציבוריים. בנה הבכור הוא שון הפבורן פרר, הצעיר נקרא לוקה דוטי.

החיים הפרטיים של אודרי הפבורן והופעתם של ילדים

אודרי הפבורן זכתה במהרההפופולריות, כמו תכונות הפנים מעודן, חיוך נדיב ונדיב כישרון השחקן לא יכול להשאיר הצופים אדיש. ביוגרפיה אודרי הפבורן מרשימה, אך ילדיה עדיין מגלים עובדות מעניינות חדשות מחיי השחקנית.

העולם הכרה וסמל סמל התהילהיופי קיבל לאחר שחרורו של 1953 של הסרט "החגים הרומיים". אז הפבורן הפך לבעלים של "אוסקר" במינוי "השחקנית הטובה ביותר". לאחר מכן, החלה להירדם עם הצעות לצילומים במגוון סרטים. קלאסיקות הוא סרט עם השתתפותה תחת הכותרת "ארוחת בוקר בטיפאני" בשנת 1961.

במהלך הצילומים בסרט "סברינה" אודריהיכרות עם ויליאם הולדן. בקרוב, הם יוצאים רומן. זה ידוע כי השחקנית תמיד רצתה ילדים, אבל האהובה לא יכולה להגשים את החלום שלה, מאז סבל עיקור. למידה של זה, הפבורן הלכה מן הולדן. בשנת 1954, השחקנית ודגם מתחתן מל פרר, ובשנת 1960 ילדה את הילד הראשון שלה. הורים נתנו לילד את שמו של שון. ראוי לציין כי ילדים אודרי Hepbern, כמו גם את כל חייה האישיים, מאז ומתמיד על הכוונת של צלמי הפפראצי, אבל השחקנית עדיין הצליח להגן עליהם מפני זה ולהביא הרחק מההמולה של הוליווד.

אז זה קרה שבקרוב, כך נראה, חזקהמשפחה התפצלה. הסלבריטאי הבא הסתיים עם אנדריאה דוטי, שהיתה פסיכיאטרית איטלקית. העובדה כי האיש היה צעיר יותר מאשר אודרי במשך 10 שנים ראוי לציון. ב- 1970 היו לפבורן ולדוטי בן שני, לוק. במהרה פרצה השחקנית גם את הנישואים האלה, כשאנדריאה החלה לשנות אותה. לאחר מכן היא גידלה את ילדיה בעצמה. ילדי אודרי הפבורן גדלו ללא אבא, אבל זה לא מנע מהם להפוך לגברים אמיתיים.

ילדים אודרי הפבורן היום

הבכור של השחקנית המפורסמת שון הפבורןפרר הוא סופר וכותב. ידוע שכתב ספרים רבים על אמו הפופולרית, שמת ממחלה חשוכת מרפא ב -1993. שון היה מחובר תמיד לאודרי. עכשיו בראיונות רבים הוא אומר כי השחקנית היתה אמא ​​נפלאה לו ואחיו הצעיר לוק. היא היא שיצרה את השקפת עולמם הנוכחית. בנה הצעיר של השחקנית לוקה דוטי הפך למעצב, אבל בדיוק כמו אחיו כתב כמה ספרים המוקדש לאדם מאוד יליד.

ראה גם
  • אמילי Ratazhkovski עם פוני לעומת אודרי Hepbern
  • היורשים של השחקנית אודרי הפבורן הראו תמונות נדירות של הכוכב
  • אן האת'אווי ביוגרפיה

עבור אודרי הפבורן, המשפחה וילדיה היו תמיד הראשונים, ולכן איתם היא חולקת את הצלחותיה.

ילדים

ילדים

ילדים

ילדים

ילדים

ילדים אודרי הפבורן

ילדים אודרי הפבורן

ילדים

ילדים