בן וויל סמית '

רבים מאמינים כי השחקן הוליווד ווילסמית ', מעריצה על ידי מיליוני אוהדים ברחבי העולם, יש שני ילדים. בנישואים עם ג'דה פינקט, הסתיים בשנת 1997, הוא קיבל בן ובת. עם זאת, הנישואין האלה לא הראשון עבור שחקן. ב -1992, אשתו הראשונה הייתה שירי זמפינו, אבל שלוש שנים מאוחר יותר התדרדר הקשר, שהוביל לגירושים. שירי נתנה לוויל את בנו של וילארד כריסטופר סמית, שנקרא טריי. לאחר הגירושין התגורר הילד עם אמו, והשתתפות האב בחינוך הילד הופחתה לסיוע חומרי. הבן הראשון של וויל סמית 'לא מופיע כמעט בביוגרפיה של השחקן, ולכן רבים מאמינים שהילד שנולד ב -1998 הוא הילד הבכור של כוכב הוליווד.

וויל סמית 'ווילארד כריסטופר סמית'

/ וויל סמית 'סמית'

בן ואבא

בעקבות אביו

במשפחת וויל וג'דה הופיע הבכורשבעה חודשים אחרי החתונה. בני הזוג מעדיפים לא להרחיב בנושא זה, אבל ברור כי נישואים חפוז היה בשל הריון של חבר ותיק של השחקן. מה שמו של בנו של ויל סמית? הנער, שנולד ביולי 1998, נקרא ג'ידן כריסטופר סייר סמית '. אבל בכמה מקורות אתה יכול למצוא מידע אחר. הבן הבכור של וויל סמית 'מופיע כג'ייסון סמית'. הטעות שנעשתה, כנראה, לפני כמה שנים במהדורה המודפסת, שוכפלה.

בן כמה הוא בנו של ויל סמית? בקיץ 2015 הוא חגג את יום הולדתו השבע-עשרה. למרות הגיל הצעיר, הבחור כבר הספיק להתוודע. הילד לא למד בבית הספר, כמו הורים ידוע החליט לתת את ילדיהם הביתה חינוך. תוכנית האימונים האישית אפשרה לג'ייידן להקדיש זמן רב לתחביבים, שהתפתחו בסופו של דבר למקצוע. היום נער הוא שחקן, שחקן ראפ ורקדן. בנוסף, יחד עם אחותו הצעירה ווילו, הוא מכהן בתפקיד שגריר צעיר בחברת הצדקה הסברו, המסייעת לילדים אפריקאים הנגועים ב- HIV.

בשנת 2006, ג'אדן בן השמונה ערך את הופעת הבכורה שלוקולנוע. החברה על הסט נעשתה על ידי אביו. התברר כי הילד הוא באמת מוכשר, כי הוא נקרא הפסק הסרט של השנה, לאחר הציג את הסרט MTV פרסים 2007. שנתיים מאוחר יותר, Jayden Smith שוב היה באור הזרקורים של אוהבי הסרט. לאחר הידור החברה Keanu ריבס, הוא בכוכבית בסרט "היום כדור הארץ עמד עדיין." מהדורה מחודשת של הסרט משנת 1951 בז'אנר פנטסטי הפכה את נער בן עשר לכוכב. התפקיד העיקרי הראשון שקיבל בשנת 2010. ירי באותו אזור עם האגדה של לוחמי הקומיקס ג 'קי צ' אן, ג 'אדן הפגינו "ילד קראטה" משחק בטוח. עוד עבודה יוצאת דופן של השחקן הצעיר היה הציור "אחרי התקופה שלנו", שבו הוא כיכב עם וויל סמית '. אגב, בסנט פטרסבורג הבכורה של ציור זה בשנת 2013 נערך בקנה מידה רחב. בין המוזמנים היו ג 'אדן וויל סמית'. הסרט עם וויל סמית ובנו נאספו בקופות יותר מ 243 מיליון דולר.

ראה גם
  • "נערת החלומות" Dzhastina Bibera פגש הנסיך שלה
  • סקוט Disik ו סופיה ריצ'י נראו שוב במועד
  • פסטיבל קאן 2017 - שטיח אדום, בטכס הפתיחה, הכוכב ואת תלבושות פסטיבל קולנוע

באשר לקריירה הקולית,פרויקט יוצא מן הכלל עבור Jayden Smith היה דואט, שבו הוא שר יחד עם האהוב של נערות ג'סטין ביבר. השיר Never Say מעולם לא פוצץ את תרשימים בשנת 2010. לאחר מכן, Jaden שיתף פעולה עם ביבר פעמיים, אבל פחות בהצלחה. בשנת 2012, הראפר הצעיר הציג את התחביב שלו לאחותו הצעירה. עם ווילו רשמו כבר שני שירים.

ג 'אדן סמית'

השחקן ג'יידן סמית '

ראפר ג'יידן סמית '

ג 'אדן וויל סמית'

ג'אדן קורא ראפ

Jaden ברקע של אוהדים

ג'אדן עם אביו בבכורה של הסרט

ג'אדן מחייך

ג'דן עם הוריו ואחותו