כיצד לבחור גלגיליות עבור ילד

ספורט הוא בעל חשיבות רבה בצד ימיןהתפתחות הילד. ילדים שנכנסים לספורט מרגישים הרבה יותר בטוחים בחברה ויש להם מבנה חזק ובריאותי יותר. אפשרות מצוינת בתחום זה היא החלקה. אבל לפני שאתה מוביל את הילד לאימון הראשון, כדאי ללמוד איך לבחור את הגלגיליות הנכון בשבילו.

סוגי מחליקים לילדים

בסיס הבחירה שלך מבוסס על היכולות הבסיסיות של הילד שלך ואת הספורט שמעניינים אותו. הסוגים העיקריים של גלגיליות לילדים הם רק חמישה, נשקול אותם בנפרד.

  • אימונים (ילדים) להחליק הם מצוידים בשני מחליקים, אשר ייתן יציבות לספורטאים מתחילים על הקרח.
  • איור skates לילדים הם הנפוצים ביותר, והם משמשים לרוב על rinks.
  • מחליקי הוקי לילדים מדברים על עצמם בשמם. יש להם תמיכה רגל קשה, אשר כולל פציעות רגל.
  • הפעלת גלגיליות לילדים משתמשים בתדירות נמוכה יותר. הם נועדו לפתח במהירות גבוהה על קרח נוטה או שטוח.
  • גלגלי העונג אינם נחותים בפופולאריות על גלגיליות, הם יציבים, נוחים ובטוחים.

יש לציין כי התחלת ילד שווהאימונים, ורק כאשר הוא בטוח לעמוד על הקרח, לרכוש מודל עם להב אחד. גלגיליות למתחילים כדי להשתלט על החלקה החלקה של הילדים יציבים מאוד, כך הילד ירגיש מאוד בטוח בעצמו על הקרח. זה מאוד חשוב בשלב הראשוני של האימון, כי ילד על גלגיליות כאלה יפלו לעתים פחות. וזה אומר שהוא לא יפחד לנקוט את הצעדים הדרושים כדי להשתלט על החומר החדש.

בחירת גלגיליות כראוי

בעת רכישת skates skate שלך, לשים לבאת איכות החומרים שמהם הם עשויים. אלה מחליקים שעושים את הרושם של דברים זולים, עדיף מיד לשים בצד, כי זה לא על המחיר, אבל על הבטיחות של הילד שלך.

הנעל עצמה יכולה להתבצע משניעור, עור אמיתי. העיקר הוא איכות הסיום, הנעל צריכה להיות נשלף insole. רצוי כי החומר שממנו הם עשויים הוא ייבוש מהיר. הלשון של הנעל צריכה להיות חריצים מיוחדים המאפשרים את שרוכי הנעליים לעבור. לכן, זה תמיד יהיה במרכז, את הנעל lacing עצמו יהיה נוקשה יותר, ולכן בטוח.

הקצה של גלגיליות עדיף לבחור מתוך פלדה, אשר עברה את תהליך התקשות. הם יכולים להיות נקבעים על ידי גימור מט של הלהבים. גלגיליות כאלה לא צריך להיות חידד לעתים קרובות והם להחליק לאורך הקרח המפוארת.

הקרסול הוא המרכיב החשוב ביותר של גלגיליות טוב. העיצוב שלה מאפשר לך בבטחה לתקן את הרגל, מניעת כל מיני dislocations.

אבל זה לא הכל על השאלה איך לבחור כראוי להחליק על הילד. חשוב לא פחות לדעת כיצד לקבוע נכונה את גודל החלקה על הילד.

בחירת גודל של גלגיליות לילדים

מה שאתה רוצה לבחור להחליק על הילד, אתה צריך לשקול את הגודל שלהם צריך להיות מעט גדול יותר מאשר את גודל הנעליים כי הילד לובש היום. אם הילד

כיצד לבחור להחליק כראוי

אימון קבוע ויש צורךכל הזמן לשנות גלגיליות, וריאנט מפואר הופך לרכוש של גלגיליות הזזה לילדים. הגרב שלהם הוא דחף קדימה, אשר מאפשר לך להגדיל את הגודל על ידי כמה סנטימטרים. כדי לקנות "לצמיחה" גלגיליות לא שווה את זה, כי הם לא יכולים להפיץ באופן שווה את העומס על כף הרגל. נסה גלגיליות צריך להיעשות גרביים צמר דק, שבו בעתיד להחליק על גלגיליות. </ P>

מאיזה גיל לתת לילד להחליק -זה הבחירה האישית של כל הורה, אבל הכי חשוב, לא לקמץ על רכישת גלגיליות, כי זה על הבטיחות וההנאה של הילד שלך!