שעונים חכמים לילדים

שעונים חכמים לילדים הופיעו בשוק האלקטרוניהתקנים לאחרונה. שלא כמו מודלים דומים המיועדים למבוגרים, הם נבדלים על ידי עיצוב בולט יותר פונקציונליות קטועה. למרות הורים רבים רואים את הדבר הזה להיות מכשיר שימושי במיוחד, כמה אמהות ואבות עדיין לא מבינים למה הם צריכים את זה.</ P>

במאמר זה נספר לכם כיצד לבחור שעון ילדים חכם, ומהם היתרונות העיקריים של אביזר יוצא דופן זה.

למה אנחנו צריכים שעון ילדים חכם?

ילדים שעונים חכמים נועדו לספקאת הבטיחות של הילד, אשר מודאג כל ההורים המודרניים. זה למטרה זו כי המכשיר מצויד GPS גשש המאפשר אמא, אבא, סבתא וקרובי משפחה אחרים כדי לאתר את הילד שלהם בכל עת. יתר על כן, כמה מכשירים מאפשרים להורים צעירים לא רק כדי לקבוע היכן הילד נמצא בזמן נתון, אלא גם כדי לעקוב אחר המסלול כולו של התנועה שלו במשך זמן מסוים.

בנוסף, שעון חכם לילדים עם גשש GPSפונקציה כמו הטלפון כי אפילו את הילד הקטן ביותר יכול בקלות להשתמש. בדרך כלל, התקן זה מצויד רק 2 או 3 לחצנים, אתה יכול לבחור את אחד מהם הנכון.

שליחת הודעות SMS עם התקן זה אפשרי גם כן. עם זאת, פונקציה זו מתייחסת לאחד הקשים ביותר ליישם, ילדים קטנים כל כך בדרך כלל לא משתמשים בו.

איזה יצרן אני מעדיף?

למרות מכשירים כאלה הופיעו על המכירהלאחרונה, היום טווח שלהם הוא רחב מספיק, ולכן בעת ​​בחירת המכשיר הזה אתה יכול ללכת לאיבוד. לרוב, הורים צעירים מעדיפים את המותגים הבאים:

  1. שעון חמוד. שעונים מואר ונוח, על היתרונות של אשרכולל נוכחות של לחצן חירום, שעון מעורר ומד צעדים. יחד עם זאת, אות החירום מופעל לא רק ביוזמת התינוק, אלא גם כאשר ההורים רואים בכך צורך - למשל, כאשר בנם או בתם עוזבים את האזור המוגבל. קנה שעונים חכמים חכמים שעונים בייבי Watch יכול להיות כמעט בכל חנות אלקטרוניקה או לא מקוון, כך ההורים כמעט אף פעם לא יש בעיה איך להשיג את המכשיר הזה.
  2. שעון ילדים חכם

  3. FiLIP. שעון קומפקטי למדי עם מסך מרובע,לאחר מספר צבעים שונים - כחול, ירוק, ורוד או צהוב. בהתבסס על יחס איכות המחירים, הם נחשבים לאחת האפשרויות הטובות ביותר. בינתיים, כמה הורים מאמינים כי שעונים FiLIP לא להתמודד באופן מלא עם הפונקציות שלהם, ולכן הם מעדיפים אפשרויות אחרות.
  4. שעון ילדים חכם 2

  5. . שעונים פשוטים כי הם להורגאך ורק בשחור וורוד. אף על פי שההורים של ילדי הגן הבכירים וחטיבות הביניים מעדיפים לעתים רחוקות את העדפה זו, הילדים עצמם מבקשים מהם לקנות את השעון הזה, כיוון שלעיצובם יש התייחסות ישירה לסרט הקריקטורות הפופולרי "Fixiki".
  6. שעון ילדים חכם

  7. מאמרים קשורים. יפה לצפות יפה שיש הרבהוריאציות של בנים ובנות. מצויד בשני לחצנים פעילים מספר מספיק של פונקציות הכרחי עבור ילד קטן בין הגילאים 7 ו - 10 שנים.
  8. שעון חכם לילדים 4

בחירת שעונים ילדים חכמים, אתה מודרך, בקודם כל, על ההעדפות האישיות של הבעלים העתידי שלהם. כמובן, מערכת פונקציות צריך לקחת גם בחשבון, אבל בגיל זה הוא המראה של המוצר כי הוא בעל חשיבות רבה לילדים.