שמות לתאומים

לא נוח לזוגות מסוימים לבחור את שם הילדהופך אפילו יותר קשה אם התאומים מופיעים באור. אחרי הכל, כל ההורים רוצים שילדיהם יקבלו שמות יפים, שבהם כל קרובי המשפחה יהיו מאושרים, אבל בכל זאת הבחירה היא תמיד לאבא ולאמא.</ P>

שמות לבנים ולבנות תאומות

לרוב, ההורים מעדיפים להתקשרילדים עם מין שונה עם שמות עיצורים. שמות מלאים, כמובן, להשתנות. אבל, מקוצר, או זעיר, ליטוף, הם נשמעים כמו טניה וניה, ליוניה ולילית, דאשה וסשה. יש הטוענים לתאומותיהם של אדם וחוה, אף שהכנסייה לא תמיד מסכימה לכך.

זה קורה כי ההורים נותנים שמות דומיםתאומים - ולנטיין ולנטיין, אלכסנדר ואלכסנדרה, יוג'ין ויוג'ניה, ולרי וואלריה. הוא האמין כי ילדים עם שמות כאלה קשורים מאוד אחד לשני, אם כי ניתן לומר על תאומים אחרים, כי הם מן התפיסה מאוד יחד.

שמות לתאומות בנות

הסטטיסטיקה מראה כי ההורים מאמיניםזה דחוף לקרוא את העיצור נערות או, בכל מקרה, מכתב אחד: אנסטסיה ואלינה הם זוג נפוץ מאוד, כמו גם מרינה אנג'לינה. גרסה מעניינת נוספת של אווה ו Zoya - שמות המורכבת משלושה אותיות משמעות "חיים", אבל רק בשפות שונות.

שמות גברים לתאומים

בשנים האחרונות יש נטייה להתייחס לילדים כאל שמות סלאביים ישנים, או לאלה שילדים נהגו לומר במאה האחרונה. ירוסלב וסוויאטוסלב,

שמות יפים לתאומים

מסטיסלאב וונצלאס, או וניה וואסיה, מכאר ונצר. רצוי לבחור את שמות העיצורים שיש משהו במשותף אחד עם השני.</ P>

בחירת השמות הנכונים עבור תאומים, אתה צריךלהיראות, כי הם תואמים פטרונום ושם משפחה. זה מגוחך לרדוף אחרי שמות חדשים של שמות זרים, שיכולות להישמע מטופשות יחד עם השמות שלנו, והילד יצטרך לסבול את הלגלוג הזה בגלל זה.

אם אתה באמת רוצה לבחור שמות יפיםתאומים, כמו ניקולט וסברינה, או אוגסטין ואדריאן, אז הם חייבים לפגוש שם משפחה לא רוסי ופטרונומי. רק במקרה כזה שם יוצא דופן יהיה רלוונטי בארצנו.