סקס לפני הלידה

השאלה אם מין מותר לפני הלידה,דאגות הורים עתידיים רבים. מצד אחד, לאחר הלידה, יחסי מין ייאסר לפחות 6 שבועות, ועם התינוק בפעם הראשונה לא יהיה עד כדי כך, ולכן לא רוצה לפספס את ההזדמנות להיות לבד. מאידך גיסא, בטן גדולה, כאבים ברגליים, מבשרי בצורת קרבות לא סדירים וציפייה עצבנית ללידה לא תמיד מעניקים לאמא הזדמנות להתכונן לשם התעלסות. ומה אומרים הרופאים? האם אפשר לקיים יחסי מין בסוף ההיריון? האם אורגזמה יכולה לעורר לידה? אילו אמצעי זהירות יש לנקוט?

האם אפשר לקיים יחסי מין לפני הלידה?

רוב הרופאים מסכימים שאםלידה כבר קרובה, ולאם לעתיד אין בעיות כאלה כמו התקשרות נמוכה של השליה או הניתוק שלה, אפילו בשבועות האחרונים מותר לקיים יחסי מין. האיסור נכנס לתוקף רק כאשר התקע הרירי כבר נפטר מן האם הצפויה, במקרה זה הסיכון של זיהום לעובר הוא גדול, אפילו חיידקים מזיקים ביותר חיידקים עלולים לפגוע בבריאותו של התינוק. בשאר, אתה יכול לעשות אהבה, יתר על כן, במקרים מסוימים, הרופאים "למנות" סקס כמו "תרופה". זה קורה כאשר אישה overpower הריון, או שהיא מאובחנת עם עובר גדול רצוי להתחיל הלידה במהירות.

סקס כמו גירוי של לידה

שיטת גירוי העבודה עם המין ידועהמיילדות. הוא האמין כי מין לפני הלידה מתנהג כאילו משני הצדדים. מצד אחד, זרע זכר מרכך את צוואר הרחם, מכין אותו לפתיחה מהירה וחסרת כאב. מצד שני, חיכוכים וצירים של הרחם כתוצאה מהאורגזמה יכולים לעורר את תחילת הצירים הקבועים.

עם זאת, למעשה השאלה אם אורגזמה יכולה לגרום ללידה לא נפתרה לחלוטין. העובדה היא כי משלוחים מופעלות על ידי שינויים הורמונאליים, אשר מושפעים "מבחוץ"

אורגזמה גורמת ללידה

ללא הפרעות סמים המושרה הוא בלתי אפשרי. לכן, חלק מהמומחים בטוחים כי הדעה כי המין גורם ללידה מוטעית. רק לעתים קרובות לקיים יחסי מין בשבועות האחרונים עולה בקנה אחד עם תחילת העבודה. הוא יכול רק להאיץ מעט את תחילת העבודה, אבל לא יותר מאשר כמה שעות. </ P>

באופן כללי, רופאים, אם אין בעיות אוהתוויות נגד, לא אוסרים על אורגזמה לפני הלידה ועל יחסי מין. עם זאת, ההורים בעתיד צריך להיזהר, זכור כי סקס במצב זה לא צריך להיות פעיל מדי. במקרה זה, הוא לא יפגע בתינוק ויעניק הנאה לשני השותפים.