הריון לאחר ניתוח קיסרי

ניתוח קיסרי הוא ניתוח המבוצענשים בנוכחות סיבות מסוימות שאשה לא יכולה ללדת בכוחות עצמה. לאחר ניתוח קיסרי, cicatrix נוצרת על הרחם, תחת מצב של אספקה ​​כירורגית חוזרת, החתך נעשה לאורך הכרומן. אם אישה מתכננת הריון לאחר ניתוח קיסרי, אז היא צריכה להיות מתוזמנת לא לפני 3 שנים. עם תכנון מוקדם יותר לאחר ניתוח קיסרי, הצלקת לא יכול להיות חזק מספיק להוביל סיבוך חמור שיכול לגרום למוות עבור האם והעובר.

תכנון הריון לאחר הלידה הקיסרית

חזור על הריון לאחר ניתוח קיסריחייב להיות מתוכנן בהכרח. הכנה להריון של אישה לאחר ניתוח קיסרי צריך להתבצע על ידי גינקולוג מומחה מיילד. אישה כזו מומלץ לעבור היסטרוסקופיה כדי להיות בטוח באפשרות של הריון חוזר לאחר ניתוח קיסרי לחזות את הקורס.

אישה בהריון לאחר ניתוח קיסרייש להירשם מוקדם ככל האפשר ובזמן לעבור את כל הבדיקות הנדרשות. במהלך בדיקות אולטרסאונד מתוכננות, הרופא חייב בהכרח להעריך את מצבו של הצלקת לאחר הניתוח. על פי פרוטוקולים מיילדות וגינקולוגיות חדשות של 2011, נשים עם צלקת על הרחם יכולים להציע לידות טבעיות לאחר ניתוח קיסרי. עם זאת, כל מקרה בודד יש לגשת בנפרד, לבחון בקפידה את האינדיקציות של הפעולה הקודמת במהלך הלידה. לכן, אם האינדיקציות לאספקה ​​אופרטיבית היו קצרות ראייה, אנומליות של התפתחות האגן, או חולשה של עבודה, אז אישה כזו לא צריך להיות הציע ללדת לבד.

אם ההריון השני לאחר ניתוח קיסרימסתיים גם עם ניתוח, אז אישה כזו מוצעת לעקר את החצוצרות. ההריון השלישי לאחר הניתוח הקיסרי השני הוא 100% להשלים עם ניתוח. רופא מיילד מוסמך כזה לעולם לא יציע לידות עצמאיות, שכן הסיכון מלידות כאלה גבוה בהרבה מהניתוח של הניתוח הקיסרי השלישי.

הריון של תאומים ראוי לתשומת לב מיוחדתלאחר ניתוח קיסרי, שבו הרחם מתוח הרבה יותר חזק, שכן הוא גדל בו זמנית 2 עוברים ואת הסיכון של דילול של רומן הוא גבוה. הריון לאחר שני ניתוח קיסרי צריך להסתיים מיד ב 37-38 שבועות.

הפרעה של הריון לאחר ניתוח קיסרי

הריון לאחר ניתוח קיסרי, אשרזה קרה מוקדם יותר שנתיים לאחר הניתוח, מומלץ להפריע. לאחר תחילת הריון שישה חודשים לאחר ניתוח קיסרי, אישה מוצעת הפלה אינסטרומנטלית או סמים. הפסקת הטיפול בהריון לאחר ניתוח קיסרי מתבצעת בתקופה של עד 49 ימים. מתוך המאפיינים של הפלה זו, אנו יכולים לציין עלייה בזמן הדימום

הריון חוזר לאחר ניתוח קיסרי

עד כמה שבועות. זאת בשל העובדה כי רקמת צלקת אינו מסוגל חוזה, שכן הוא תפקודי נחות הוא אתר של רקמת חיבור. עם דימום ממושך בשל הפלה בסמים, מומלץ לבצע גרידה רפואית של חלל הרחם. תכונה של הפלה אינסטרומנטלית של הריון היא הקושי לפתוח את צוואר הרחם באישה שלא ניזונה באופן טבעי. </ P>

לכן, יש לנו בחשבון את התכונותהכנת האשה לתכנון הריון לאחר ניתוח קיסרי, בחירת לידה, כמו גם מוזרויות של הפסקת הריון אצל נשים שעברו אספקה ​​מבצעית.