סקס לאחר ניתוח קיסרי

שחזור חיי המין לאחרשל הלידות הלא מסובכות הטבעיות אפשרי ב 6-8 שבועות. עם זאת, סקס לאחר הלידה הקיסרית הוא מצב שונה מהותית. לאחר ניתוח קיסרי, אישה צריכה לטפל בעצמה, ולא להזדרז עם חידוש הפעילות המינית.

מתי אתה יכול לקיים יחסי מין לאחר ניתוח קיסרי?

התחלת יחסי מין לאחר ניתוח קיסרי אינה טובה יותרמוקדם יותר מ 8 שבועות לאחר הלידה. עם זאת, במקרה זה, יש צורך להתמקד, קודם כל, על מצב התפר לאחר ניתוח קיסרי. אם יש לך בעיות, סיבוכים, דלקת או אפילו סטייה של תפר, אז תצטרך לדחות את חיי המין עד לרפא מוחלט. לפני תחילת הפעילות המינית, הקפד להציג את הרופא שלך ולבצע את הבדיקות הנדרשות. אתה לא יכול גם לחדש את הפעילות המינית עד סוף מחורבן לאחר הלידה - פריקה מדם מן האיברים המיניים של אישה. גם אסור בתקופה זו ומין אנאלי לאחר ניתוח קיסרי.

סקס ראשון לאחר ניתוח קיסרי

למותר לציין כי גם אם הרופא,לאחר שבחנה את האשה, אפשרה לה להתחיל חיי מין, אמהות צעירות כמעט תמיד חוששות מהמין הראשון לאחר הלידה. לאחר ניתוח קיסרי לקיים יחסי מין, כמו בעבר, נשים נדירות מצליחות. הריון, לידה, החרדה הראשונה לתינוקות ולילות ללא שינה, אובדן האטרקטיביות לכאורה ואפילו דיכאון לאחר הלידה - כל זה אינו תורם לשיקום הליבידו. אל תפחד לדבר על זה עם בן זוג, וגם להודות לעצמך כי במשך זמן מה, אולי סקס לא יספק את הנאה, כמו קודם.

תן את המין הראשון לאחר הלידה יהיה דומהחוויה מינית ראשונה. זהירות, רוך וחיבה יאפשר לכם להירגע וליהנות באופן מלא. עם זאת, ראה הוזהר שותף שאם אתה תיפגע, אולי יחסי המין הראשונים להידחות. אולי בדרך החוצה היא בשבילך מין אוראלי לאחר ניתוח קיסרי. כאב במהלך קיום יחסי מין לאחר ניתוח קיסרי יכול לתקן אסוציאציות שליליות, והאישה תהיה פסיכולוגי קשה על מנת לכוון את גל נחמד. אז אם אתם מרגישים ספקות עצמיים עדיף לא למהר.

לאחר ניתוח קיסרי זה כואב לקיים יחסי מין

למרבה הצער, נשים רבות מכירים את זהאת הבעיה. במקרה זה, כאב במהלך יחסי מין יכול להיות לוקליזציה שונה מאוד. באופן טבעי, אם הבטן והרחם כואבים, אחרי שכל האשה העבירה ניתוח קבישי רציני, ולאחר ניתוח קיסרי משתקפת במצב של איברים פנימיים. עם זאת, לא פחות נשים מתלוננות על כאבים בנרתיק, אם כי הילד לא לעבור את תעלת הלידה, כלומר גם לא צריך להיות כאב. זה נכון רק בחלקו. העובדה היא כי לאחר הלידה המערכת ההורמונלית מתחילה תהליך של התכווצות לא רק של הרחם, אלא גם של הנרתיק, אשר לא עבר דפורמציה. זה בגלל הצטמקות ניכר של הקשת כי אישה יכולה לחוות אי נוחות רצינית במהלך יחסי מין. כמו כן

מין לאחר הלידה בניתוח קיסרי

הסיבה השכיחה של הכאב עשויה להיות חוסר סיכה עקב קשיחות פסיכולוגית. במקרה זה, זה הגיוני להשתמש חומרי סיכה וג 'ל היגייני מיוחד. </ P>

לאחר ניתוח קיסרי, אתה יכול לקיים יחסי מין לפנימאשר בחודשיים, ורק לאחר הסקר על ידי הרופא. אם אתה מבחין במהלך יחסי מין לאחר הלידה הקיסרית, או אם יש כאב חריף, עדיף לא לדחות את הביקור למומחה, זה יכול להיות סימפטום מדאיג. עם זאת, באופן כללי, ברוב הנשים, שחזור הפעילות המינית לאחר הלידה הוא רגוע יחסית, בתנאי השותף מבין את הקשר. העיקר הוא שלאחר חתך סקס קיסרי רק הביא הנאה.