מין אוראלי במהלך ההריון

נשים רבות, לאחר קבלת תוצאה חיובית הבדיקה, מודאגים אם אפשר לקיים יחסי מין במהלך ההריון. ואם אתה יכול, אז זה יהיה בטוח יותר עבור הילד.

הרופאים מאמינים כי סקס הנרתיק יכול להיותכדי לעסוק עד עצם הלידה, אם אין איום של הפלה או פתולוגיות אחרות. יש לזכור כי למין יש השפעה חיובית על מצבה הגופני והפסיכולוגי של האישה, לכן אסור לך לנטוש אותו. הכי בטוח ונעים נחשב מין אוראלי במהלך ההריון, אם הפעולה המינית היא התווית.

סקס עם הריון לא שווה לעצור או להגביל - כך אישה מרגישה בריאה, יפה רצוי, אשר רק היתרונות מצב זה.

הריון וחיים אינטימיים

אמהות לעתיד מודאגות אם בהריוןכדי להשתמש במין אוראלי, אם זה לא יזיק לילד. סקס אוראלי במהלך ההריון הוא לא רק לא מזיק, אלא גם שימושי, כי במהלך האורגזמה רגשות חיוביים שאישה מקבלת מועברים לעובר, ואת התכווצויות הרחם שהיא גורמת לא יכול לתרום לידה מוקדמת.

סקס בשבוע 37 להריון

לעתים קרובות, אמהות בעתיד להימנעקיום יחסי מין במהלך ההריון לאחר 37 שבועות, בטענה זו מחשש ללידה מוקדמת, אי נוחות מבטן גדולה, חשש מפני זיהום. הרפואה המודרנית לא רק לא אוסר על סקס בשבועות האחרונים של ההריון, אך ממליץ בחום, בתנאי ששני השותפים הם בריאים, שלמות שלפוחית ​​השתן לא נשבר, והאישה לא חווה כאב. אם לא נתקיים תנאי אחד לפחות, אזי אפשר לנשים בהריון לעסוק במין אוראלי, ממנו אישה לא רק תיהנה, אלא גם תועלות ספציפיות להריון, לפי מדענים.

סקס אוראלי במהלך ההריון אפשרי

מין אוראלי במהלך ההריון

מדענים אמריקאים ממליצים לנשים בהריוןמין אוראלי כדי להיפטר מהשפעות הרעלים ולהקטין את הופעת רעלת הריון - מצב של אישה בהריון, שבו יש חלבון בשתן ולחץ הדם עולה. וזו לא בדיחה, הצריכה של אישה זרע זכר יש השפעה מועילה על כל הגוף שלה בכלל, בפרט, מסייע להיפטר מחלת בוקר.

לסיכום, אנו מסכמים כי מין אוראלי במהלך ההריון יכול וצריך להיות מתורגל, כך שאישה לא מרגישה unattractive ו puzatenkoy, וידע כי היא אהבה ורצוי.