מין בתחילת ההריון

שאלה נפוצה כגון: "האם אפשר לקיים יחסי מין בהריון מוקדם?", כיום אין תשובה חד-משמעית. נשים הרות רבות סבורות שההריון אינו הסיבה לסירוב האינטימיות. אחרים, לעומת זאת, מאמינים כי הריון ומין אינם תואמים.</ P>

גם דעת הרופאים מתחלקת. יש הטוענים כי יש לשלול לחלוטין את יחסי המין עד 12 שבועות, עד שהשליה קבועה היטב על קיר הרחם. אחרים, מומלץ להימנע מכל השליש הראשון. בכל מקרה, עדיף להתייעץ בנושא זה עם גינקולוג.

מתי אישה בהריון לא מורשה לקיים יחסי מין?

בתחילת ההיריון, מין לנשים רבות יכול להיות התווית. יכולות להיות לכך סיבות רבות:

  • טונוס הרחם מוגבר (יתר לחץ דם של הרחם);
  • נוכחות של הפלות באנמנזה;
  • התקשרות חלשה של השליה לקיר הרחם (שהוקם באולטרסאונד);
  • איום הפלה.
סקס בשליש הראשון

תדירות המין, במיוחד בשלב מוקדם של הזרםהריון, נקבע לחלוטין על ידי מצב הבריאות של אישה. ברוב המקרים, האישה ההרה היא כל כך עייפה עם הגילויים של toxicosis מוקדם כי הרצון העיקרי שלה הוא להירדם בהקדם האפשרי. נשים אחרות, לעומת זאת, רוצות סקס בגיל צעיר במיוחד - כבר בתחילת ההיריון. זה מוסבר בקלות על ידי העובדה כי בזמן הנוכחי את הרגישות של נשים עולה, והם נהנים יותר מהתהליך מאשר מהרגיל.

באיזו תדירות אתה יכול לקיים יחסי מין בתחילת ההריון?

הכל תלוי איך אמא לעתיד מרגיש וכמה יש לה את הכוח לעשות את זה. לכן, במקרה זה, השותף לא יכול להיות מתמיד.

אם אישה עצמה רוצה סקס, אשר לעתים קרובותהיא נצפתה בתחילת ההריון, אדם חייב לעשות את זה כך התהליך לא נותן לה כאב. לכן בשלב זה עדיף להימנע מתנוחות כאלה, שבהן יש חדירה עמוקה של הפין לתוך הנרתיק

סקס בתחילת ההיריון

("מרפק ברך", "אישה למעלה"). כל תנועות השותף צריכות להיות מסודרות, קלות, עדינות. </ P>

אז, קיום יחסי מין בגיל צעיר, וגםתדירותו, תלוי אך ורק במצבה הגופני והפסיכולוגי של האישה. עם זאת, לא מקבלים מעורבים מדי, כי כל מעשה מיני והישג אורגזמה על ידי אישה, רק מגבירות את הטון של הרחם, אשר יכול להפוך לבעיה עבור אישה בהריון. לכן, אדם צריך להיות זהיר מאוד לא לפגוע בבריאות של אמא בעתיד פירורי שלהם.