סקס עם אישה בהריון

אם זה אפשרי לקיים יחסי מין במהלך ההריון היא שאלה בוערת למדי. אין הסכמה אם אפשר לקיים יחסי מין עם אישה במצב.</ P> מתי אתה יכול לקיים יחסי מין עם אישה בהריון?

השאלה הראשונה שעולה בנשים במצב, היא האם ניתן בכלל לקיים יחסי מין עם נשים הרות.

רופאים-גינקולוגים אינם נותנים תשובה חד-משמעית. אלה מהם שדבקים בשיטות רפואיות ישנות, אינם ממליצים באופן מינימלי על מגע מיני במהלך ההיריון. אחרים, לעומת זאת, אומרים שהמין מותר. עם זאת, יש להימנע ממגע בתחילת ובסיום ההיריון. זה מוסבר על ידי העובדה כי יתר לחץ דם של הרחם הנגרמת על ידי יחסי מין יכול להוביל להפלות בתחילת ההריון, כדי לידה בטרם עת בסוף שלה.

איך לקיים יחסי מין עם אישה במצב?

אצל בעלים רבים, לעתים קרובות יש שאלה לגבי איך ואיזה מין אפשר לעסוק בנשים בהריון. בעת קיום יחסי מין עם אישה בהריון, על השותף לשמור על כללים רבים.

לכן, יש צורך להוציא את עמדות אלה שבוהפין חודר עמוק לתוך הנרתיק. אלה מרפק מרפק ולהציב "אישה על גבי." העובדה היא כי תנוחות כאלה לתרום להגברת הטון של myometrium הרחם,

איך לקיים יחסי מין עם אישה בהריון

וזה מאוד לא רצוי במהלך הנושא של הילד.</ P>

סקס עם אישה בהריון צריך להיות עדיןקצר. גברים אלה המעדיפים סקס קשה, אתה צריך להרגיע את התשוקה שלך, ואת בחיבה מאוד מתייחס השותף שלך. מספר המעשים המיניים עם אישה בהריון צריך להיות מופחת למינימום.

לכן, בידיעה כיצד לעסוק כראוי במין עם אישה בהריון, השותף לעולם לא יפגע הן האישה במצב התינוק העתידי שלה.