סוגי הסוכרת

עובדה זו אינה ידועה, אך במשך זמן רב, שונהסוגים של סוכרת לייחס מחלות שונות. כללי הם היו אחד - עלייה ברמות הסוכר בדם. נכון להיום, ישנם פרטים חדשים המסבירים את הופעתה של מחלה זו.

סוג הסוכרת ראשון

סוכרת מסוג 1, או תלוית אינסולין, נמצאדי נדיר הוא 5-6% של המספר הכולל של אנשים עם סוכרת. המחלה עלולה להיות מוזכרת בירושה, כמה חוקרים מסבירים המוטציה הספציפית שלה של הגן האחראי לייצור אינסולין על ידי הלבלב. יש הצעות, וכי יש ממקור נגיפי סוכרת, אך הסיבה המדויקת לא יכול להיקרא לא רופא. ישירות מוביל את התפתחות יכולת לבלב אובדן המחלה לייצר הורמון האינסולין, האחראי על הוויסות של תהליכים מטבוליים בגוף. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר ברמת הגלוקוז בדם, אך המחלה משפיעה באופן מוחלט את כל המערכות. מים-מלח שבש איזון, את האיזון ההורמונלי הכללי, התבוללות של מזון וחומרים מזינים.

סוכרת סוג 1 מופיעה בדרך כלל בילדות ובגיל ההתבגרות, ולכן השם השני של המחלה - "סוכרת נעורים" זריקות אינסולין חולה חיוניות.

סוכרת סוג II

סוכרת סוג 2 נגרמת על ידי העובדה כיאינסולין, המיוצר באופן קבוע על ידי הלבלב לא נספג יותר על ידי הגוף, כי הוא מתחיל גרוע כדי לווסת את רמות הסוכר בדם ואינדיקטורים אחרים של הרכב שלה. המחלה יש גם אופי תורשתי, אבל יכולה להיגרם גם על ידי גורמים משניים. בסיכון הן בקטגוריות של האוכלוסייה:

  • נציגי הגזע המונגולי, נישואי תערובת;
  • לשחורים ונישואי תערובת;
  • קרובי דם של חולים עם סוכרת;
  • גברים;
  • אנשים מעל גיל 45 שנים;
  • שמנים;
  • חסידי מזון מהיר לבין בעלי הרגלים רעים.

מאז אינסולין המיוצר על ידי הגוף,

סוכרת מסוג הראשון

אין צורך להזין אותו באמצעים מלאכותיים. טיפול מסוג זה של סוכרת נטילת תרופות אחראיות התבוללות ידי ויסות הגוף לאינסולין של רמות הגלוקוז.</ P> סוכרת הריונית

כמה אתה יודע סוגי סוכרת? למעשה, המחלה יותר מ 20 צורות שונות של ביטוי וכל אחד מהם יכול לשמש כמחלה נפרדת. אבל הצורה השכיחה ביותר - 1 סוכרת סוג 2, סוכרת הריונית, שנקראה לפעמים סוכרת סוג 3. אנחנו מדברים על העלאת רמת הסוכר בדם אצל נשים בהריון. לאחר הלידה, המצב הוא מנורמל.