תריס Euthyroid

של כמה מחלות עיקריות המשפיעותבלוטת התריס, בלוטת התריס נחשב הכי מזיק. זה מאופיין ברמה נורמלית של הורמונים תירוטרופיים בלוטת התריס. כלומר, למעשה, בלוטת התריס של בלוטת התריס ומחלות לא יכול להיות שם. ובכל זאת מצב זה נחשב מסוכן. העניין הוא כי המערכת האנדוקרינית כולה בלוטת התריס בפרט, כל השינויים המתרחשים בגוף, סובל די בכבדות. בגלל זה, אפילו את המחלה קל דעת ביותר יכול לתרום להתפתחות של בלוטת התריס - בעיה כרוכה עם יותר תוצאות חמורות.


הסיבות של המחלה eothyroidism

לסיכום כל האמור לעיל, אנו יכולים להסיק כי בלוטת התריס הוא מצב גבול שבו אדם יכול להרגיש נהדר. אבל ככלל, מצב כזה אינו נמשך זמן רב.

אבחון של בלוטת התריס (כמו, באופן כללי, ומחלות אחרות של המערכת האנדוקרינית) ניתן להגדיר מסיבות שונות. הנה איך נראים העיקריים:

 1. הבעיה הנפוצה ביותר היא היעדר יוד. על רקע זה, יש לעיתים קרובות התפשטות של רקמת בלוטת התריס, אשר כרוך בפיתוח של מחלות לא נעימות למדי.
 2. תפקיד חשוב הוא גנטיתחזוקה מראש. לכן, אם אחד הקרובים שלך סובל מבעיות עם המערכת האנדוקרינית, אתה צריך לראות בלוטת התריס שלך עם תשומת לב מיוחדת.
 3. כדי לפתח את בלוטת התריס של בלוטת התריס יכול ובתהליכים דלקתיים באיבר.
 4. אל תשכח כי בלוטת התריס מושפע לרעה על ידי קרני אולטרה סגול.
 5. לאחרונה euthyroid מאובחן לעתים קרובות יותר בשל העובדה כי אנשים נמצאים מתח מתמיד.
 6. לרוב, התותחנות מתפתחת באותם אנשים שחיים בתנאים סביבתיים קשים.
 7. עם טיפול מיוחד יש לטפל במחלות זיהומיות שונות של nasopharynx. לפעמים בלוטת התריס ואת בלוטת העצבית יכול להתפתח על רקע שלהם.
 8. זה גם לא מומלץ להתעלל אנטיביוטיקה שונים תרופות הורמונליות. שימוש מופרז שלהם יכול גם להוביל הפרעות במערכת האנדוקרינית.

תסמינים של בלוטת התריס

אחד המאפיינים העיקריים של כל המחלותמערכת האנדוקרינית - במשך זמן רב הם יכולים להיות אסימפטומטיים לחלוטין. אבל לעתים קרובות לפחות כמה סימנים קלים של הבעיה, אבל מופיעים. הם מכונים בדרך כלל:

 • עצבנות מוגברת ורגישות;
 • תחושה של תרדמת בגרון;
 • עלייה קלה בלוטת התריס;
 • קושי בבליעת מזון;
 • סחרחורת;
 • הופעתו של צרוד;
 • שינוי גוון קולי;
 • התקפי חנק;
 • כאב ותחושה של כובד בראש;
 • רדיפה בגרון.

טיפול של בלוטת התריס

בגלל שרוקחת בלוטת התריס היא לא מחלה, איזושהי צורהזה לא דורש טיפול מיוחד. אבל זה לא אומר כי הבעיה יכולה להיות מוזנחת לחלוטין. לאחר אבחון זה, טיולים האנדוקרינולוג צריך להיות קבוע. כל שישה חודשים יהיה על החולה לעבור בדיקות שיבדקו את רמת הטירוטרופין ואת בלוטת התריס

מחלות של בלוטת התריס

הורמונים בדם. ארה"ב shchitovidki לעשות את זה פעם בשנה.</ P>

כדי לטפל בלוטת התריס של בלוטת התריס על ידי תרופות עממיות לא מומלץ, אבל כדי לתמוך במערכת האנדוקרינית, זה בהחלט אפשרי ליישם אותם:

 1. משפיע באופן חיובי על בלוטת התריסמחיצות האגוז. זכוכית צריך להיות שפך עם וודקה התעקש במשך שבוע. לשתות את התרופה סיים מומלץ לאחר חלחול על כפית שלוש פעמים ביום.
 2. רפואה טעים ושימושי מתקבל aronia.
 3. עוזר עם בעיות בלוטת התריס ו עולש.