עור ספוג

עם השנים, העור של האישה הופך פחות אלסטי,מקומט יותר, נקבובי. סוג זה של עור נקרא רופס. לחסל את האפקט הלא נעים של מוצרים קוסמטיים שונים, כמו גם כושר, התעמלות, תזונה נכונה ועיסוי.

איך להדק את העור רפוי?

קודם כל, יש צורך להחליף כזה הרגילאת נוהל הבוקר כמו כביסה על שפשוף עם גוון פירושו או עם אפקט הרמה. במקום בועות מבית המרקחת או בחנות אתה יכול להשתמש תמיסת קלנדולה או תה קמומיל. כדי לא להכין כספים מדי יום, אתה יכול להקפיא אותם בקוביות במקפיא לפנק את העור עם קרח שימושי. בערב, אל תהסס לשטוף עם מים קרים - זה ימנע נפיחות בבוקר. עור רופס של הפנים יהפוך אלסטי יותר אם, יחד עם כביסה, לעשות עיסוי עדין טיפה עדינה עם האצבעות או כפות הידיים.

טיפול בעור רפוי

  1. תוצאה טובה היא מסיכת פנים,מיועד לעור רפוי. לקבלת טיפול בחורף, מסכה של לימון מתאים. את הפרי יש לקלף, לחתוך לחתיכות קטנות, ללוש. החל את הרכב לימון על פנים נקיים, מרוח בקרם. על גבי האדם לשים מפית. מסכה זו מזדקנת במשך כ -15 דקות, ולאחר מכן ניתן לרחוץ אותה ומרוח את הפנים עם שמנת שמנה. אם ההליך מתבצע 1-2 פעמים בשבוע, את הנקבוביות על הפנים יהיה קטן יותר, ואת העור יהפוך חזק וברור. בקיץ, לימון יכול להיות מוחלף עם מלפפונים טריים.
  2. שנה את האמצעים הרגילים שלך עבור היומיטיפול קרם לעור sagging. כראוי להרים אותו לסוג העור שלך באמצעות יחד עם אמצעים משקם אחרים הידוק, אתה יכול להיראות טוב יותר. העור הרפוי של העפעפיים גם צריך טיפול - לא לשכוח את זה.
  3. טיפול בעור רפוי יגביר את ההליכה באוויר הצח, לוקח ויטמינים וצורכים לפחות 2.5-3 ליטר מים (לא בלילה).

אהבה את עצמך ואל תשכח לטפל בעור שלך.